Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A strandokra beengedik a...

A strandokra beengedik a kutyákat? Ha nem akkor milyen vizet ajánlotok, ami nem tó és együtt fürödhetnénk? (majd nyáron)

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Én még nem láttam olyan fizetős strandot (fürdőt), ahova a kutyákat is beengedik.

És megmondom az őszintét nekem is van kutyám, de én se nézném jó szemmel, ha mellettem egy kutya kakilna a törölköző mellé.

2010. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ami nem tó? Ott a tenger, óceán. Ilyen medencés standot nem fogsz találni. Tóba tudok két jót: Lupa-sziget és Csepeli bányatavak
2010. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
A kakit fel lehet szedni... Külföldön vannak kutyás strandok, Magyarországon nincsenek.
2010. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
vesztek egy nagyobb gumi medencét.Vagy óceán tenger nem is tudom.Hát szerintem ennyi
2010. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem fognak medencébe kutyát engedni. Nem is lenne szerintem normális. Menjetek a balatonra.
2010. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Akiteki ***** válasza:
93%

Balatonba elvileg nem lehet kutyát bevinni sem a szabad, sem a fizetős strandokra. Ha valakinek van vízparti telke, akkor viheti. De akkor gondolom nem itt kérdeznéd, ha volna ilyen lehetőség:)

Merre laksz?

Pesten a csepeli bányatavak.

2010. febr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát Erdélyben. Jó messze Pesttől... :(
2010. febr. 28. 13:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi Balatonon nyaraltunk...nem fizetős strandra jártunk fürödni is mi bevittük oda a kis yorkinkat...senki nem szólt egy szót sem. A másik Velencei tónál is láttam egy kis yorkit aki együtt fürdött a gazdijával a sok fürdözővel együtt...egy szót sem szóltak azért sem.
2010. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Balatonon még be is tudod szöktetni :). Fizetsz a strandon ha kicsi a kutyád ez akor megy csak, és egy táskában beviszed. És ott úgy "elugod" hogy ne lássak sokan csak a vízben :). Vagy a strandok mellet vannak ilyen elkerítetlen részek, ott hagyod a kutyát 1ik ismerősöddel és te bemész közben a kutyát átveszed és az aki veled ment is bemegy a fizetésel. Nem fognak szólni érte :).

Erdélyben nem tudom de mi már 3x vittüka Balatonra a kutyánkat a strandra. 1 szer táskás módszer, másszor elkerített rész és utána meg beengedték 1x őt.

2010. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Goldit nehéz lenne eldugni táskába. :)
2010. febr. 28. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!