Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Extra mini yorkit 10 hetesen...

Extra mini yorkit 10 hetesen elvihetem magammal 2napos horgászatra?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szóval most hozom el a yorkimat, 8 hetes két hét múlva megyünk két napra pecázni, este persze sátorral stb. Szóval ilyen idősen már nem gond ha kint van, ugye ? :)

2015. jún. 12. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A vízpartok tele vannak szűnyoggal és kullanccsal. Ezek ellen még nem védett a kutyád, és szerintem az összes oltása sincs még meg, igaz?

Én nem vinném.

2015. jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Igaza van az elsőnek, egyébként jól átvertek, mert extra mini yorkie nincs. Csak a szaporítók használják ezt a kifejezést a kisebb méretű kutyákra.
2015. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Ennyi idősen nem lehet még meg az összes oltása, és a szocializációnak is a legelején tart. Kifejezetten veszélyes ötlet ismeretlen helyre vinni, ahol bármit összeszedhet.

Ahogy pedig már írták, extra mini yorki nem létezik, ez egy beetető szöveg a szaporítóktól. Sok problémával nézhetsz még szembe az élete során, ne tetézd rögtön az elején.

2015. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Most 10 hetes avyg 10 hónapos? Mert a kulcsszavak között már hónapot írtál.
2015. jún. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
De, gond. Extra mininyorki nincs, csak szaporítók adnak el így beteges, alulfejlett kölyköket. Nyilván oltása se lesz, és a teljes program nem 2 hét, így ha elviszed, azt kockáztatod, hogy összeszed valami fertőzést, ami biztos el is viszi. Megéri?
2015. jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Nincs olyan, hogy extra mini yorki...

Én nem vinném, mert nyilván nincsenek még meg az oltásai.

2015. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Máskor tudakodj több embertől, csak egy fajta Yorkie létezik, ami kb 3kg súlyú lesz majd. A szaporítók a kiskutyákat felnőtt táppal etetik, hogy ne nőjjenek és ez árt az egészségüknek. Nem létezik se mini, sem extra mini sem teacup semmilyen fajta kutyából!
2015. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Yorkiból mini is van. Nekünk is olyan van és kifejlett felnőtt egyed 1,5 kg.
2015. aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hivatalosan csak egy yorkie van, a mini meg az extra mini a standardon aluli méretet jelentik, amiket a szaporítók tovább szaporítanak, pedig pont a hibás méretük miatt nem lehetne, hiszen FEJLETLENEK!
2015. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!