Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a strapabíróbb kutyus,...

Tom0919 kérdése:

Melyik a strapabíróbb kutyus, mopsz vagy a francia bulldog?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen szempontból? Mert például szánhúzásból megbukna mind a kettő.
2015. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen strapát kellene bírnia?
2015. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nyilván nem szánhúzásból :-)

betegségekkel, allergiával szemben ellenállóbb, hűvösebb, melegebb időt jobban viseli stb.

2015. jún. 14. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb egyforma. Talán francia bulldog egy árnyalatnyival érzékenyebb fajta, mint a mopsz, de statisztikával nem tudom alátámasztani ezt a "megérzésemet".
2015. jún. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem mindkettővel kapcsolatban van tapasztalatom,,mopszom van, 6 éves szerintem ha ez idő alatt 15x volt állatorvosnál, többet nem. Közeli ismerősöm februárban kapott ajándékba fr. bulldogot, múlt hónapban legalább háromszor kellett vinni dokihoz, és az nem oltás miatt volt. 3 hete állatkóráz sürgősségi, fulladt a kutya. Francia bulldogok nagyon szűk garattal születnek, -legalábbis ez tip. fajta betegség-.

Most emiatt plasztikai műtétre is vár, naaaagyon zsebbenyúlós. Ja és múlt héten hatalmas púp nőtt a hátán, gerincvonalán, és nem csípéstől, úgyhogy megint doki. Még annyit, hogy a kutyus ráadásul nagyon jó vérvonalból lett vásárolva. Imádnivalók, de én nem tudnám ezt anyagilag megfinanszírozni.

2015. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!