Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Lehet hogy a kutyánk...

S. O. S. Lehet hogy a kutyánk megette a kismacskánkat?

Figyelt kérdés
Van egy fel éves kutyánk. Ugy fogadtuk be az egyik ismerősömhoz tévedt. Tudni kell róla iszonyat falánk. Olyan szinten hogy ha nem is éhes elmar mindent a taljatol. A macskáink már az utcára hordjak az etelt hiába adok külön nekik. Nem bántja őket de ha etelről van szó nem a legbaratsagosabb. Minden nap kap bőven enni. Nem is keveset. 4hete fialt a macskank. 3szep cicust. Ma még mind megvolt de 2 ora alatt at egyik eltűnt. Eddig nem bantotta őket mindig csak megszagolta. Egyet ugy tálaltam meg hogy tiszta nyalnyom volt a bundája. Ez még semmi. A kertben talaltam vmi friss husmaradvanyt ami nem nagy kb kismacska fej nagyságú aminek olyan reszei vannak mint egy emlos fejenek. Nagyon aggódom hogy a kutya fogyasztotta el ami elég aggaszto főleg miota megtalaltam azt a valamit. Ez lehetséges. Mondom eddig nem látszott hogy bántja őket ilyet nem is lattam. Olyat igen hogy lefojtja de ilyet neM. A hideg futkos a hatamon.

2015. jún. 19. 15:27
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Szerintem a macskád vacsora lett..
2015. jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2015. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
67%
A kutyádnak semmi baja nem lesz tőle.
2015. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Viven kérdései válasza:
Sajnos vacsi lett 😭 a többivel óvatosan!!!
2015. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a kutya nem bántotta. Én arra tippelnék,hogy a macsekok annya horda el, valòszìnű,hogy a többit is el fogja,a miénk is elhordta a piciket biztonságosabb helyre.. Ha pedìg az tényleg a pici maradványa volt,akkor az is lehet,hogy az annya ette meg (nálunk már volt rá példa,az összes kismacskát megette),az is lehet,hogy egy kandúr macska vagy patkány vagy hasonlòk.. 19/N
2015. jún. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztos, hogy a kutya volt.

A többit sürgősen rakd el biztonságosabb helyre, ahol nem férhet hozzájuk.

2015. jún. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
43%
Ilyet egy kutyus nem csinál. A kutyus okosabb mint a legtöbb ember. Ha mégis megette a cicákat, akkor a gazdái a felelősek. A kutyus semmiképp sem.
2015. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
Egy ismerősömnek volt egy husky kutyája, az megette a macskákat, amiket elkapott. Volt, hogy el is ásta, ami maradt belőlük. Szóval én simán el tudom képzelni, hogy a tiédet is megette a kutya.
2015. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

de a husky egy osztoneros kutyafajta. Szoval a zsakmanyolasi osztone magas es minden gyorsan mozgo kisallatra rá kap mint egy préda


De vannak olyan kutyak mint pl a bernathegyi/ ujfunlandi amik ilyen téren gyengébbek és ezaltal nem feltétlen eros naluk ez a: (Ami gyorsan mozog es kisebb azt megolom) oszton. :)

2015. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Trixy:

4 hetes kölyköt már nem eszik meg az anyja, csak az újszülöttet.

Ha elkezdte volna elhordani, akkor a többi sem lenne már a helyén, nem szoktak félmunkát végezni.

A kandúrok megszokták ölni a kismacskákat, hogy megeszik-e nem tudom, ebben sem vagyok biztos.

De azt el tudom képzelni, hogy kandúr végezte ki a macskát, majd a kutya a már döglött, véres macskára ment rá. Nem tudom elképzelni, hogy a kan megye szinte szőröstül bőröstül, és azt sem ,hogy a kutya eddig nem bántotta, majd sumák módon egyszer csak kinyír egyet, mikor nem nézel oda. Annak vannak jelei, ha erre pályázik. Az írásom csak latolgatás, nem állítom, hogy igazam van.

2015. jún. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!