Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hol veszitek a Taste of...

Ti hol veszitek a Taste of the wildet?

Figyelt kérdés
Mi jelenleg külföldről hozzátok, de jobb lenne vmi magyar webshop vagy ilyesmi.
2015. jún. 21. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

A [link] oldalon rendelem. Ezt találtam legolcsóbbnak, látom a készletet (újabban nem grafikon, hanem szöveges megjegyzés van), évek óta megbízhatóan és időre szállítanak; a szállítás - a rendelt mennyiség miatt - ingyenes.

Az összegyűlt rendelések miatt kedvezményt is kapok.

Többször rendeltem alacsony készletnél is, és mindössze egyszer volt, hogy nem tudták a megrendeltet szállítani, illetve két hétbe telt volna. Azonnal kerestek, ajánlottak (ugyanolyan jót), másnap megkaptam, árkedvezményt adtak és még ajándékot is küldtek. Tulajdonképpen restelltem, hiszen nem ért semmi kár, késedelem.

2015. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a Zoofast webshopról rendelem a kutyakaját és tényleg ott a legolcsóbb, mivel lengyel központú a cég és ott kisebb az áfa, valamint 8900Ft-tól ingyenes a szállítás. Mindig időben szállítottak és meg vagyok elégedve velük, még tanácsot is adtak, hogy melyik táp lenne a legideálisabb a kutyám számára.
2015. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Évek óta a zoofastról rendeltem, de kb. egy hónapja felvitték az árát, 1.400 Ft. volt kilója. Most már lejjebb ment 1.215 Ft-ra, de a zooplus-on olcsóbb, 1.197 Ft. kilója. Tehát utóbbiba olcsóbb. Pedig a zoofast volt évekig a legolcsóbb webáruház.
2015. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!