Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Mi baja lehet a kutyának?

SOS! Mi baja lehet a kutyának?

Figyelt kérdés
Most mikor kimentem nyüszögött. A fejét oldalra fordítja, rázza, akarja, hogy segítsek neki. Megnéztem a bundáját (puli), kívülről nem volt benne semmi, ami (meg)szúrhatta. Arra is gondoltam, hogy valami a torkán akadt, de lihegni liheg, tehát kap rendesen levegőt. Vagy belement valami a fülébe. Vagy a fülével vagy a torkával lehet valami egyik oldalon. Állatorvoshoz reggel tudjuk vinni. Mit lehetne vele csinálni? Látszik rajta, hogy van valami, de fogalmam sincs mi. Lehet valami baja reggelig?
2015. jún. 21. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A fülébe nézz bele, próbáld meg felemelni. Ha nem hagyja, akkor valószínűleg fülgyulladása van, fülét mikor tisztítottátok ki utoljára (szőrtől, zsírtól)?
2015. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha toklász, akkor reggelig jó mélyre be fog mászni.
2015. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a mi kutyánk hajlamos a fülgyulladásra, mindig ezt csinálja
2015. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megijedtem, hogy a torkával lehet baj.

Hagyta, hogy megnézzem a fülét is meg a torkánál is, de nem találtam semmit. Holnap akkor elvisszük dokihoz nézze meg.

2015. jún. 21. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!