Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az amerikai hibrid kutyák...

Az amerikai hibrid kutyák (pugle, goldendoodle, cockapoo) tulajdonképpen mitől is hibridek?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy mitől lesz egy kutya fajtaiszta... Hiszen, ha megnézzükk pl. a weathen terriert, vagy szinte bármelyik, random fajtát, akkor láthatjuk, eléggé különböző kutyákból lettek kotenyésztve.

Szóval mi az, amitől egy goldendoodle, cockapoo, pugle, stb. lenézendő és keveréknek számít? Mi kellene ahhlz, hogy fajtatisztának lehessen mondani?


Kérlek ne szóljatok le, csak mert tudatlan vagyok! Én nem értek a kutyás dolgokhoz... Pont azért tettem fel a kérdést, hogy megtudjam a választ!


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2015. jún. 23. 21:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Pedig az fajtatiszta
2015. jún. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
az első generációs hibridek kevésbé fogékonyak az örökletes betegségekkel szemben. az agilityben is próbálkoznak ilyen kutyákkal (és be is válnak, vagy legalábbis nem lesznek rosszabbak), szerintem nem elítélendőek, én is szívesen lennék a gazdija pl egy crollienak :)
2015. júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!