Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért inaktív a kutyám,...

Miért inaktív a kutyám, aggódnom kellene a duzzanat és a véraláfutás miatt a műtét után 2 nappal?

Figyelt kérdés
Kedden délelőtt műtötték 4 éves keverék kutyámat, daganat vt a heréjén, a zacskója megmaradt. Már eltelt 2 nap, de nem akar mozogni, viszont eszik és iszik már rendesen. A zacskója megdagadt és véraláfutás van a területen és körülötte. Ez normális? Aggaszt, hogy ennyire inaktív, fájdalomcsillapítót nem kapott, tehát nem értem, h miért ilyen inaktív.
2015. jún. 25. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mondta el az orvos, mire számíthatsz a műtét után? Fáj neki, hiszen nemrég birizgálták. Majd lassan eltűnik a dagadás és a véraláfutás is. Ezzel egyenesen egyre többet fog mozogni a kutyád is.
2015. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Azt mondta, hogy 1-2 napig kicsit kábult lesz, viszont ő unszolásra sem akar felkelni, eddig 2-szer állt fel, amikor pisilnie kellett, félek, hogy a véraláfutás miatt van ez, mert ez nem rögtön jelent meg rajta, reggel vettem észre, amikor bekentem neogranormonnal. Rendelés sajnos csak holnap lesz, ha nem változik a helyzet,akkor holnap visszavisszük.
2015. jún. 25. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdetnek elég lenne ha csak telefonon rákérdeznél az orvosnál. Ahogy az első válaszoló is írta, még biztosan fáj neki. Nem akar mozogni, mert gondolom, akkor jobban fáj.

Szoktam mondani, hogy a helyébe kell magad képzelni. Műtét után egy ember is napokig fekszik, és semmi kedve felkelni. A kutyánál sincs ez másképp. Gyenge, fájdalmai vannak, ki kell pihennie.

Persze kérdezz rá az orvosnál, de szerintem semmi baj nincs, ez teljesen normális.

2015. jún. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Viszont nagy előrelépés történt este már több kört is tett az udvaron teljesen magától, egyszer csak felállt és ment, magától evett és ivott is. Úgyhogy megnyugodtunk. Furcsa volt, mert az első napon jobban mozgott, de tegnap és ma délután pedig egyáltalán nem. De úgy tűnik, hogy már minden rendben :)
2015. jún. 25. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!