Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fáj a térdem, forduljak orvoshoz?

Fáj a térdem, forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Heló, még január elején jégkori közben erősen ráestem a térdemre,hirtelen éles fájdalmat éreztem, úgy kellett kihúzni a pályáról, mert nem bírtam felállni, akkor rögtön bedagadt, belilult, de fél óra múlva már tudtam járni ,korizni is, csak néhány mozdulat fájt.

Nem mentem orvoshoz, mert azt gondoltam csak valami zúzódás, mivel nemrég a bokámmal is történt hasonló ,és nem csinált vele az orvos semmit, csak hazaküldött.

Kb. 3-4 hét alatt tűnt el a duzzanat és a véraláfutás , de azóta sem bírok rajta térdelni, illetve néhány mozdulatnál tompa fájdalom , és olyan fura bizsergő érzés jelentkezik.


Szerintetek érdemes vele orvoshoz fordulnom, vagy ez csak a zúzódás miatt lehet? Csak mert dolgozom, és nem szeretnék feleslegesen 1 napot eltölteni a sebészeten ,azért hogy megint hazaküldjenek, és még be sem kötözik !

Köszi a válaszokat előre is!



2015. febr. 15. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha porcleválás következett be, akkor az orvosi beavatkozás nélkül nem rendeződik.
2015. febr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És elképzelhetőnek tartod a porcleválást ? Csak mert alapjáraton nem fáj a térdem,csak néhány mozdulat, vagy térdelés esetén. És ha megnyomkodom sem érzek fájdalmat külsőleg, gondolom én ,hogy a belső szerkezetben lehet valami gubanc :(

A porleválásnak milyen tünetei lehetnek?

2015. febr. 15. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy porcleválás. a tünetei a fájdalom,egyszerűen. mindenképp menj orvoshoz
2015. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!