Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után vérzik a...

Ivartalanítás után vérzik a szukakutyám?

Figyelt kérdés
3 napja lett ivartalanítva 3 éves nőstény kutyám és ma elkezdett vérezni a pérájából. elég nagy cseppeket hagy maga után és alvadt vér darabok is jönnek ki belőle. Ez normális? van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

2015. jún. 25. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális is lehet, de én a biztonság kedvéért megkérdezném az állatorvost mert lehet hogy baj lesz belőle. amúgy a 3 napban vigyáztál rá? mert az elején sokkal óvatosabban kel bánni vele
2015. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
vigyáztam, igen és arra is odafigyeltem hogy pihenje, viszont most hogy így belegondolok mielőtt elkezdett vérezni felszaladt a pécsőn az emeletre mert nyitvafelejtettük az ajtót. csivaváról beszélünk szóval kis termetű kutya lehet hogy az termelte meg? es most per pillnat el is múlt.
2015. jún. 25. 14:18
 3/10 anonim ***** válasza:
hát akkor továbbra is vigyázz rá és ha esetleg újra lesz valami akkor azonnal vidd állatorvoshoz. lehet hogy persze ez természetes de úgy gondolom jobb az elővigyázatosság és ha egy szakember csak jobban tudja.
2015. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
annyira idegesítő, és ráadásul az állatorvos is messze van és bkvval kéne mennem azért nem akarom feleslegesen hurcolni olyan hosszú úton de ha megint ilyen lesz akkor természetesen elviszem.
2015. jún. 25. 14:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem természetes... Legalább telefonon kérdezd meg az orvost!
2015. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja hívd fel az orvost vagy kérdezd meg, hogy lejönne -e ő megnézni.Vagy szomszédot /barátot megkérni hogy kocsival vigyen el.
2015. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
17 órától van az orvos addig sajnos nem tudom felhívni, és sajnos nincs senki aki el tudna vinni kocsival és taxira meg nincs pénzem és az orvos se jön ki ingyen viszont mivel ő csinálta az ivartalanítást ingyen megvizsgálja. de előbb majd felhívom amint kinyit a rendelő .
2015. jún. 25. 15:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Go állatorvos!
2015. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
elmentünk az állatorvoshoz hüvelyi tükörrel megnézte nem talált semmit megvizsgálta a nyirok csomókat a nyálkahártyát és megmérte a lázát, azt mondta nincsen semmi gond... tegnap reggel nagyon elkezdett vérezni átvittem egy másik állatorvoshoz ott azonnal megműtötték. kiderült hogy a varrat ami a méhnyakot összefogta elszakadt (bár ezek elég erős cérnák nem tudta az állatorvos sem megmondani hogy történhetett) szerencsére nagyon erős kiskutya és most úgy néz ki felépül, viszont nagyon sok vért vesztett. esetleg tudnátok ajánlani olyan ételeket, italokat amik elősegítik a vérképzést?
2015. júl. 2. 12:06
 10/10 anonim ***** válasza:

szia!

bár régi a kérdés, de helyre jött a kutyusod?

2021. febr. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!