Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutyafajta...

Szerintetek melyik kutyafajta lenne jó nekünk?

Figyelt kérdés
Olyan kutya kéne amelyik elvan egy nagy kertben.Nyáron lenne rá időm bár elég sokat nyaralunk,suli időben viszont nem olyan sok.Nagytestű legyen és ne tegye tönkre a kertet.Remélem van ilyen kutya :).
2015. jún. 25. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

[link]

Ez tökéletes lesz. Csak kirakjátok a kertbe és kész-

Enni nem kér, nem hangos,nem teszi tönkre a kertet, és nyáron nem lesz majd hiszti, hogy hova tegyétek a kutyát amikor nyaraltok.

2015. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak olyanok válaszoljanak akiknek van egy normális ötletük.
2015. jún. 25. 17:03
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az elsőnek igaza van, ilyen feltételek mellett élő kutya nem megfelelő. A kutyák társas lények, szeretnek kaparni és néha ásni is.
2015. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kár pedig a szüleimnek ezek a feltételei :(
2015. jún. 25. 17:16
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

GOLDEN RETRIEVERt ajánlanék. Vegyél neki medencét 300-600 literes vízzel töltsd meg, hadd úszkáljon kedvére a nyári melegben, egy csipogós-sípolós malackát és egy világítós gömböt amit szétrágcsálhat. Kérd meg mamádat vagy papádat hogy délben és este etesse meg, nézze meg hogy van és kész. Ha pedig netalántán úgy ismered a kutyád hogy ásik a kertben, szúrj a földbe sűrűn pici drótokat. Ha nagyon unatkozik, vegyél neki egy macskát és szoktasd vele össze ha iskolaidőben vagy :D Amúgy kutya nem születik úgy, hogy ne tudjon ásni a kertben :D Szerintem vidd el nyaralni is, mert nagyon szereti a vizet és vegyél az útra kutyapelenkát, és máris megoldva a nyaralásod is! ;)

2015. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Van ötletem és a lehető legjobb választ adtam az igényeknek megfelelően. Nincs olyan kutya legyen kicsi, közepes vagy nagy amelyik nem igényli a napi sétáltatást. Vagyis csak a kert nem elég, mert vinni kell sétálni, mozogni vele. Nincs olyan kutya amelyik leül a kertben és semmit nem csinál. Ásni fog, túrni fog, kiszedi a virágokat, és rombol ha unatkozik.

Emellett ott lesz a vizeletszag és a kutyakaka is amit ha naponta nem szedtek össze, akkor olyan büdös lesz a kertben, hogy ti se maradtok meg. Ezért is viszik sétálni az ebet.

Ha kutyát tartasz akkor a nyaralásokat meg kell szervezni. Valakinek otthon kell maradni a kutyával vagy valakit meg kell kérni, hogy vigyázzon rá míg ti nyaraltok. A kutya felelősséggel jár, és sok lemondással. Ha ezek nem teljesíthetőek akkor ne akarj kutyát.

2015. jún. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Utolsó

Ezzel én is egyetértek csak a szüleim nem hiszik el hogy én megcsinálnám a kutya körüli teendőket.Ezért próbáltam ilyen kutyát keresni de értem hogy ez így nem megy

2015. jún. 25. 18:31
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti

A goldeneket én is szeretem :)

köszi

2015. jún. 25. 18:32
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor tudnátok olyan kutyafajtákat írni amelyek rendszeres sétáltatással nem szedik szét a kertet?
2015. jún. 25. 18:35
 10/14 anonim ***** válasza:

A kertet csak a megfelelően napi szinten elfárasztott és folyamatosan nevelt kutya nem teszi tönkre.

Legjobb választás egy menhelyi keverék lenne, aki már nem kölyök, és nyugodt alaptermészetű. Így van a legtöbb esély rá, hogy nem teszi tönkre a kertet. Sétáltatni, foglalkozni vele persze mindenképpen kell.

2015. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!