Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tartható lakásban együtt 2...

Tartható lakásban együtt 2 kan kutyus? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Van egy 1éves yorkshire kanom. Napi kb 6-7 órát egyedül van, nincs vele semmi baj, jól elvan, alszik :)

Nagyon szeretnék még egy kutyust, de nem tudom, hogy ha veszek még egy kant, akkor hogy jönnének ki egymással. Szukát semmiképp se akarok. Meg a kutyusom elég domináns, félek, hogy bántaná a másikat, amíg kicsi. Szerintetek? Hasznos válaszokat várok, esetleg tapasztalatokat! Köszi


2010. márc. 2. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan ismerősöm, akinek két kan kutyája van. Néha civakodnak csak, persze a rangsort eldöntötték egymás között, de amúgy jól megvannak és szeretik egymást. Ha te vagy a főnök, akkor nem lehet nagyobb gond köztük. Az első találkozást mindenképp érdemes úgy intézni, hogy olyan területen találkozzanak, ami mindkét kutyának semleges.
2010. márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

én yorki mellé nem vennék másik kutyát. Nekem is yorki kanom van. Szerintem ők nem azok a tipikus falkaállatok, nekik a gazdájuk az isten. Az enyém is imád játszani más kutyákkal, de utána igényli az egyedüllétet, illetve, hogy velem legyen. Amúgy is imádom őt, nem kellene mellé senki más.

Én semmiképp nem ajánlom a másik kutyát.

Egy ismerősömnek két yorki szukája volt. Egy idő után már nem törődtek a gazdival. Szóval, gondold meg.

2010. márc. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Vegyél neki egy pitbull-t , meglátjuk mennyire domináns.
2010. márc. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2 szuka kutyás ismerősöm nekem is van, ők nagyon jól kijönnek, mármint a kutyák, ugyanolyan bújósak, ezért gondoltam, hogy jó lenne. És a kan-szuka párosról mi a véleményetek(csak nem tudom melyiket lenne érdemes ivartalanítani)?
2010. márc. 2. 13:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt. :)
2010. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kan-szuka jó, mindkettőt ivartalaníttasd és akk a szuka nem fog tüzelni, a te kutyád meg nem lesz annyira domináns :)
2010. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Csak is a nevelésedtől függ, hogy hogyan fog viselkedni egymással a két kutya.
2010. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Akiteki ***** válasza:
100%

Yorkim ugyan nem volt, nem ismerem őket, de:

- normális kutya nem bánt kölyköt, ha kicsit veszel hozzá nem kérdés, hogy domináns, a kicsi el fogja fogadni.

- 9 évig volt lakásban 2 kan kutyám együtt. Egy morranás nem volt SOHA köztük. Még ha tüzelő szuka volt velünk, akkor sem.

- viszont számíts rá, hogy ha egyedül vannak, bizony játszani fognak a lakásban. Virágok, vázák, vekkeróra kerüljön jó magasra! :))

2010. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. márc. 9. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!