Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedvtelen a kutyám, mit...

Kedvtelen a kutyám, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Délelőtt voltunk vele dokinál (9:30 körül), kapott oltást. (2 kutyánk van, másik is kapott oltást, de ő játszik és ugrál). Hazaértünk, ugatott a kocsiban, jó kedve volt. Megtöröltük a lábát, ivott, és elfeküdt az ágyon. Azóta csak fekszik, felállni nem tud, ha megpróbálja eldől mint a krumplis zsák. Enni-inni nem akar, a fejét meg sem emeli, ha szólítjuk.


A doki 3ig ügyeletben van, csak utána tudna jönni. Nem tudom, őt kellene-e kihívnunk, aki beoltotta, vagy egy másikat. Oltás közben a kutya megmozdult, mert a doki nem rendesen adta be neki, és csak arra figyelt, hogy a tű ne törjön el. :(

Egyébként egy 6 éves kan kutyus.


2010. márc. 2. 12:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
szerintem keresetek fel egy másik állatorvost. te jo isten ilyen orvosok is vannak.
2010. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

A másik orvost azért nem tartom teljesen jó ötletnek, mert az a doki ismeri kiskora óta, ő tudja hogy ma délelőtt mit szúrt el, mitől lehet ilyen "élőhalott" a kutya.

Azt hittük lázas, de az orra nedves.

2010. márc. 2. 13:02
 3/21 anonim ***** válasza:
Sürgősen hívjatok másik dokit! Azt a másik orvos is fogja látni milyen oltást kapott és meg is tudja vizsgálni mielőtt késő lenne! Utána megvizsgálhatja a másik doki is. De ha az én kutyám nem bírna megmozdulni biztos nem várnék egy percet sem!
2010. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Felhívtuk a másik dokit is, ő sem tud 3nál előbb jönni. :(


Keresek egy 3.-t! Bár a városban csak ez a 2 rendel. Egyik d.e. (akinél voltunk), a másik d.u.

2010. márc. 2. 13:06
 5/21 anonim válasza:

Ez is vette a diplomáját,vagy vették neki!

vagy rossz inekciót adott be vagy rosszul adta be ha a másik kutyus jól van!

2010. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Anyu is arra tippel, hogy rosszat adott be neki (nyugtatót?!), vagy rosszul. (Hogy lehet egy oltást rosszul beadni, ami a bőr alá kerül?)
2010. márc. 2. 13:26
 7/21 A kérdező kommentje:

Egyébként ő a hatósági állatorvos.

Felhívtuk, elmondtuk neki mi van, azt mondta estig várjunk hátha jobban lesz, ha nem akkor kijön.

2010. márc. 2. 13:27
 8/21 anonim válasza:

Érdekes amit írsz, nekünk westienk van.

A tavalyi oltásnál semmi baja nem volt, idén viszont ahogy te is kb. leírtad : nem evett, nem jött oda hozzánk, elbujt a pad alá, megemeltem remegett stb...


Szerintem sokkolta a szuri.

A jó hír hogy másnapra semmi baja nem volt.


Írd majd meg ide hogy mi lett a tieddel!

2010. márc. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Miért is westi. (Azt hittem leírtam, de kimaradt.)
2010. márc. 2. 13:37
 10/21 anonim válasza:

Gondolom ha légbuborék lett volna a tűben az azonnal halálos lenne?!

Vagy lejárt a szavatossága a szérumnak?

Ezt egy orvos tudná megmondani,reméljük semmi komoly és jobban lessz!De azért egy jó orvos nézze meg!

2010. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!