Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S O S - Mi baja lehet a...

S O S - Mi baja lehet a kutyámnak? Neten semmi, állatorvos nuku.

Figyelt kérdés
Üdv. A Kutyám rángatózik, heves légzése van és míg talpon volt koordinációs zavarokat mutatott. ( illegett-billegett menet és rángatózás közben) Nem habzik a szája, székletet sem eresztet önkéntlenül, nem támadt ránk, felismer minket és folyamatosan eszméleténél van reagál a hangunkra, ivott egy keveset és enni mióta ez elkezdődött ( már vagy fél órája kb. 21:32-22:08-kor írtam ki a postot). Nemtudjuk se behatárolni, hogy mi lehet a gond sem pedig állatorvoshoz vinni. Semmi nem találtunk az interneten, aki kijönne/hívható lenne ilyen időtájt. (Hmvhely) Tejet adtunk neki / vizet, próbáljuk átnézni a kertet, hogy esetleg valami szokatlant ehetett-e vagy tetem, bármi rendellenes van-e.

2015. jún. 25. 22:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Dr. Krajcsovics László

Dr. Domán Gábor 6727 Szeged, Göndör sor 23/b

www.kisallatambulancia.hu

30/275-38-14, 30/636-52-14

2015. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Szigeti Gáborral tuddtunk beszélni, de sajna bevinni nem tudjuk a kutyust auto hijján. Írt egy gyógyszert, hogy vegyük meg adju be a kutyának, de a gyógyszertári ügyelet szintén cseszi felvenni a telefont. A Jókairól beszélek.
2015. jún. 25. 23:38
 23/26 A kérdező kommentje:
Hányt, egészben kijött a kaja amit befalt.Bár látszatra jobban lett, hisz felkellt tett egy kis sétát és visszajött, de megint remeg. Azt mondta még a doki, hogy algopyrin-t adjunk neki és reggel vigyuk el orvoshoz. :/
2015. jún. 25. 23:50
 24/26 anonim ***** válasza:

elég bosszantó hogy senki sem veszi fel, amikor kéne

őszintén remélem hogy jobban lesz a kutyusod

kérlek írj majd a fejleményekről,drukkolok!!!

2015. jún. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Mi lett a kutyussal?
2015. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Sziasztok! engem is érdekelne mi lett a kutyussal..

itt izgultam veletek éjjel..

remélem minden rendbe jött..

2015. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!