Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák vajon mit gondolnak...

A kutyák vajon mit gondolnak rólunk, emberekről?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

ezhülye.xD

honnan tudjam??:D

2010. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A saját kutyád, tuti csak jót!

Te vagy a mindene:)

2010. márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ma 18:41

Jólvanna, csak most úgy elgondolkoztam ezen mikor néztem a kutyámat:)

egyébként nekem is ő a mindenem:)

2010. márc. 2. 19:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azt hogy milyen hülyék az emberek. még olyanokért is politizálnak hogy ki ürítsenek-e egy kukát vagy sem és akinek tetszik a szemét az rögtön ordibálva rohan az utszán hogy jaj ne!! a kutyák és nem csak ők hanem bármely más állat iránt felelősek vagyunk mert MI vagyunk az emberek és akik meg tudják változtatni a világot. az állatok semmi rosszat nem tesznek az életükben ellenben velünk, mi mindig őket hibáztatjuk mindenért. azért verjük meg őket mert neki ugrik valakinek és tényleg mindenki ezt teszi ahelyett hogy talán megnyugtatná a kutyát és azt szidná akinek tényleg a hibájából történt.mindenki be akarja tanítani a kutyáját hogy versenyeket nyerjen. és mi ebből az állatok haszna? talán csak egy két simogatás meg két szó hogy "ügyes voltál",pedig abba bele sem gondolnánk hogy nélküle ez nem sikerült volna de mind ez elég neki mert önzetlen állat nem úgy mint az ember.és biztos sokszor fel teszik maguknak a kérdést hogy valyon ők miért nem kapják meg azt a szeretetet amit az ember ad egy csokinak vagy egy tv-nek. pedig sokkal többet érnek. sok ember szájából hallottam már hogy ha van egy kutyája akkor mindennél gazdagabb de ezt valyon szó szerint értette vagy úgy ahogyy ezt értenie kéne. és ha megkérdeznénk 100 embert akkor 98 csak a pénzért tart kutyát. háát nem hiszem hogy olyan jó dolgokat gondolhatnak de inkább ránk hagyják és nem gondolkoznak ilyen baromságokon és ha valahol bent a legmélyükön őrültnek hisznek minket nem mutatják bármilyen módon is mert szeretet vaan bennünk teljes mértékben.
2010. márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Akiteki ***** válasza:
75%
Ez enyém most épp nem érti, hogy ha én felülhetek a székre, akkor miért zavarom le őt, mikor simán elférne az ölemben is. De majd mindjárt megbeszéljük, hogy idehúzok még egy széket és mindkettőnknek kényelmes lesz, hogy simizem a hasát.
2010. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt interneten olvastam, jópofa:

Hazajövünk a bevásárlásból, kutyánk látja, hogy a kosarunkban sertés, marha, csirkehús.... Azt gondolja, mi vagyunk a világ legjobb vadászai...:)))

2010. márc. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

xD Ez a vicc jó volt :P

Am szerintem (most nézz hülyének egész nyugodtan...) értenek mindeket, a szavainkat, a legtöbbet legalaábbis, de leginkább hogy hogy viszonyulunk hozzájuk, és ha te nem vagy "gonosz", a kutya odamegy hozzád, csak jókat gondolhat rólad..szerintem:p

2010. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem nézlek hülyének, néha én is azt érzem, hogy ez így van:) Szerintem nagyon alábecsüljük az állatokat:)
2010. márc. 3. 22:19
 9/9 anonim ***** válasza:
jaja! :D végre valaki ugyanígy gondolja :P :D
2010. márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!