Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 3 hónapos kiskutyát...

Egy 3 hónapos kiskutyát itthon lehet hagyni 1 hétre?

Figyelt kérdés
Kertes házban természetesen kint az udvaron lenne.Mindennap kapna enni és inni és minden nap el is vinnék sétálni!Mit tanácsoltok erre a helyzetre?Beagle kiskutyáról lenne szó!
2010. márc. 2. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon rossz ötlet! Meg fog zakkani az egyedülléttől!
2010. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor mit találjak ki?Egészségügyi dolgok miatt nem leszek itthon!Esetleg az anyuék 2 házzal odébb laknak.Oda átvinnék 1 hétre az jobb lenne neki?Ott van egy 1 éves labrador kutyus és ismerik egymást.
2010. márc. 2. 19:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor persze hogy az jobb lenne. Meg van oldva a helyzet.
2010. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyétek át mindenképpen, egyedül ne hagyjátok szegényt :)
2010. márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

"Lehet kutyát egyedül hagyni-kajával- egy hétig a kertben?"

olvasd el az erre adott válaszokat.

Szerintem egyedül nem lehet hagyni mert még kicsi, ha otthon laknék akkor bevállalnám neked egy hétre ingyen.

Legalább tanulna sok jó dolgot a kutyámtól. Nincsen valaki ismerösöd aki lakásban tudná addig tartani? Vagy a kertjében? Esetleg nyugdijas aki otthon van napközben vagy valaki átköltözhetne a lakásodba adig.

Mi is csináltuk ezt a barátnömmel, ha elment akkor én voltam a kutyák cicák és tengerimalacok pesztrája, akár 3 hétre is.

2010. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Akiteki ***** válasza:
100%

Inkább vigyétek át.

Ha valami baja van, néhány házzal odébb nem veszik észre.

2010. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen vidd át. Ha egyedül hagyod bármi történhet vele.

Ha az értelmes fajta kutyák unatkoznak, akkor találnak maguknak mindenféle érdekes elfoglaltságot. Persze mindig olyat amitől bajuk eshet vagy komoly kárt okoznak vele.

2010. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

igazuk van az előttem szóloknak, csak ugye van olyan helyzet is amikor nem lehet hova vinni.

Szerintem nem lesz baja. Én évente családostul elmegyek külföldre, és a kutyum ugye nem vihetem. Akkor a mamám átjön minden reggel-délben-este, ad neki enni meg játszik vele. A szomszédnak van kulcsa, ő este megy át játszani vele.

Persze nekem könnyebb, mert 3 kutyus van tehát van társaságuk, ha meg magukra unnának még mindig ott a 2 cica.

2010. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ráadásul fajtiszta kutyákat lopják is ki a kertből, a beagle-t meg különösen.
2010. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
semmiképpen ne pláne egy beaglet nekem is beaglem van kertes házban de 2 napot se bírna ki egyedül
2010. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!