Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit mondjak a lányaimnak, ha...

Mit mondjak a lányaimnak, ha látják a kutyát amikor a plüss figurát izéli?

Figyelt kérdés

7 hónapos kutyánk 1 hete lett ivartalanítva. Ma este megszexelte az egyik plüss játékát.

Mire számítsak, milyen időközönként fogja ezt csinálni? Egyátalán engedjem neki? És mit mondjak a lányoknak, ha látják?

Azt hittem az ivartalanított kutyák nem csinálnak ilyet.


2015. júl. 1. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Mondd nekik, hogy dominánsra neveled a kutyád.
2015. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
játszik vele
2015. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Ez a dominancia jele,le kell tiltani!
2015. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor ha legközelebb látom, hogy mire készül, tiltsam meg neki?
2015. júl. 1. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Igen tiltsd neki. A lányaidnak azt mondd, hogy ezzel kifejezi, hogy a ő a főnök.
2015. júl. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a lányaidnak mit mondj azon múlik, hogy milyen idősek. Ha még kicsik és nem kérdeznek, akkor leginkább semmit. Ha kérdeznek akkor pedig azt, hogy a kutyáknál ez a viselkedés a dominancia kifejezésének az egyik legegyértelműbb módja. Szükség esetén a dominancia fogalmát is elmagyarázhatod nekik. A kutyának viszont nem kellene hagyni a domináns viselkedést, mert így esetleg később veletek szemben is többet fog megengedni, mint ami a normális kutya-gazda viszonyba beleférne.
2015. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem a letiltás a kulcs, hanem az életmódotok. Úgy kell kezelned az egész életeteket, hogy te legyél a főnök számára, és akkor nem lesz ilyen. A gyerekeknek meg az igazat mondd. Hogy ennek semmi köze a szexhez, ezzel a dominanciáját fejezi ki. Még az is lehet, hogy később ez ritkulni fog magától is, de még nem telt el sok idő az ivartalanítás óta.
2015. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Ezzel a kutya azt üzeni "te leszel a következő, én vagyok a főnök". Most csak a plüss, aztán ti jöttök... Ugye szerinted se kéne ezt hagyni?


Másrészt a kutyáknál a párosodás nem egyenlő azzal, amit nekünk jelent a szex. A kutyában a fajfenntartó ösztön él, annyira meg nyilván nem hülye, hogy azt hiszi meg tud termékenyíteni egy plüssjátékot... Lányaid vannak, de ezzel az általános iskolás anyaggal nem vagy tisztában?

2015. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!