Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért lehet fedeztetést...

Mennyiért lehet fedeztetést vállalni egy 15 hónapos yorkival, törzskönyv nélkül? Szülei törzskönyvesek.

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Törzskönyv nélkül ne fedeztess, ilyen fiatal kutyát meg pláne ne! Törzskönyv és tenyészszemle, valamint kiállítási eredmények és egészségügyi, genetikailag öröklődő betegségekre való szűrések nélkül ne szaporítsd a kutyádat! Van belőlük elég nélküled is!
2010. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Törzskönyv nélkül, kiállítási eredmények nélkül, tenyészszemle nélkül, eü. szűrések nélkül etikátlan dolog fedeztetést vállalni, főleg pénzért! Ha meg valaki mégis hajlandó ilyenért fizetni, akkor az csak rajta múlik, hogy neki mennyit ér meg, mi ezt nem fogjuk tudni megmondani.
2010. márc. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
valoszinuleg meg van az oka hogy o nem kapott torzzkonyvet, mikor a szuleinek van...
2010. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Törzskönyv nélkül nem lehet. Ha mégis megteszed nem nevezném fedeztetésnek..legfeljebb bajszaporítónak.
2010. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Újabb szaporító!!! Pfúúúúúúúj!!!!
2010. márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű: nem.
2010. márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan lehet. Pl én is fedeztetőt keresek :)

De szerintem max 5000ft-ért tudsz mert 5000-ért már láttam törzskönyves fedeztetőt is.

2010. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Persze nyugodtan lehet, had silányítsa tovább a fajtát. Hajrá!
2010. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!