Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fedeztetést csak törzskönyveze...

Fedeztetést csak törzskönyvezett kutyánál szoktak kérni?

Figyelt kérdés
van egy gyönyörű, fajtiszta golden retrieverem, törzskönyve nincs, viszont szeretném, ha találnék neki párt és lennének utódok. érdemes hirdetni?
2011. okt. 2. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

"van egy gyönyörű, fajtiszta golden retrieverem, törzskönyve nincs" nem, nincs fajtatiszta kutyád, egy gyönyörű fajtaJELLEGŰ KEVERÉKED van

"viszont szeretném, ha találnék neki párt és lennének utódok" MI A FRANCNAK AKARSZ SZAPORÍTANI????????????

"érdemes hirdetni?" NEM

2011. okt. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Én elhiszem, hogy gyönyörű, de kérlek ne fedeztesd. Gondolom nem értesz a tenyésztéshez, inkább bízd a profikra.
2011. okt. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

A kutya addig nem fajtiszta míg nincs törzskönyve.

szaporítani meg felesleges így is van egy csomó golden a menhelyeken. mivel ez az új divatkutya!

am. Korod?

2011. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell szaporítanod van már elég kutya.


[link]

2011. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
expresszre vagy más ingyenes oldalra felrakod képpel adatokkal,ha jön rá jelentkező egy kutya árárért vállald csak a fedeztetést,vagy 1kutya a tied az alomból,így szokták.
2011. okt. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Bevállalnád, hogy herpeszes lesz a kutya egy akármilyen pártól?
2011. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
Hát hirdetni lehet. Van aki szeeretne kölyköt a kutyájának. Szerintem nincsen vele baj. Sok sikert! Az én falumba 2 golden van de mind a 2 kan. Azoknak a gazdáji is párt keresnek az ő kutyájuknak. Egyiknél már volt a szuka. És a gazdi egy kölyköt kért érte. Itt vannak a szomszédomban a kölyök most 5 hónapos de nagyon édes.
2011. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%

Azért van sok kutya a menhelyeken mert az olyank mit ti nektek csak törzskönyves kell. Szerintem egy törzsknyv nélküli kutya de látszólag fajtatiszta azért lesz a gazdája szemében még különlegesebb mert lehet hogy valamelyik ősében van pl. Némat juhász de attól csak még sebb és jobb természetű eb lesz. Nekem is vannak kutyáim egyik sem törzskönyves és nagyon imádom őket. Aki nem kiállításra akarja a kutyát szerintem annak nem lényeg a törzskönyv aki nem megrögzött "korcs kutya utálatos hogy cak törzskönyves fajta tiszta a nyerő" mert ha nincs törzskönyve a kutyának akkor egy büdös szaporíctótl vette az ebet.


Amúgy szerintem nyugottan hirdesd meg. Biztosan van aki szeretne kiskutyát a szukájának. És ha úgy van a fedeztetésért cserébe te is kérhetsze egy kölyköt.

2011. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

tele van a retriever fajtamentők gazdira váró kutyákkal,minek szaporítanál. Bízd azokra akik értenek hozzá.

[link]

2011. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

85%-os válaszoló


A kan kutya terjeszti a herpesz vírus. De ez ellen van oltás. A szuka kaphatja el a kan nem egy szukától. Ha a szuka herpesz vírusos akkor a kölyköt is azok lesznek. De a kicsik infra lámpa latt vanak akkor a vírus elpusztul.

2011. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!