Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó név az kuvasz...

Szerintetek jó név az kuvasz kiskutyának hogy Rezső?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik ez a név

2015. júl. 7. 20:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
elozovel ertek egyet. Kuvasznak legyen szep magyar, fenseges neve, fajtajahoz melto. Ne csinaljunk belole bohocot. ... mar persze ha igazi kuvasz - fajtiszta, standardnak megfelelo, stb.
2015. júl. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
törzskönyvezett kutyus, a szülei díjnyertesek is voltak
2015. júl. 8. 08:48
 13/19 anonim ***** válasza:
Jó a Rezső, szerintem tök poén:D Engem az ilyen 'komoly' nevektől kiráz a hideg, mint Cézár, Sátán meg egyebek, ezért van minden kutyámnak idétlen neve:D A lényeg az, hogy neked tessen.
2015. júl. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Lali!!:)
2015. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
39%
... na jo , tolem lehet dilibogyo is a neve ... de ha egy kutyat mar startbol "poen"-nak allitasz be, akkor mindenki ugy is nez ra, annak tekinti(akaratlanul is), s vegul meg a kutya is elhiszi hogy o csak egy VICC ... #11-es voltam
2015. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
39%
Turo-Rudi meg jobb, ha mar poenost akartok. Feher is meg minden .... #11
2015. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Igen, jogos, a kutya itthon azon gondolkodik, hogy ő most poén-e, mert XY a neve. Meg Kant-ot olvas és Ortegát, és a fekete lyukak kialaulásán gondolkodik.

Csak hogy pici lelked megnyugtassam: kutyáimmal BH vizsgára készülök, a környéken ők a 'jól neveltek'.

2015. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
39%
.. csak hogy a lelked ne nyugodjon ... a kutya erzi ha nevetnek rajta, s valahanyszor valakinek bemutatod, hogy o a dilibogyo kutyam, Turo-rudi es Rezso alomtestvere... es mindenki nevet egyet rajta ... szerinted nem erzi a kutya ??? ... jo lehet ezt mar kicsit eltuloztam ... de lehet benne igazsag. Nekem ha mondanak hogy van egy hazorzonk pl. "Vezer" a neve, vagy van egy kutyank a "Rezso" most eppen... mar maskepp lepek be a kapun. Persze ezt embere valogatja. Nekem a kuvasz az egy fenseges, tiszteletet parancsolo fajta kinezetet kelti es nem adnek neki akarmilyen suttyo nevet.
2015. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha neked a Rezső tetszik, akkor add azt a nevet neki. Mondjuk nekem nem jön be, hogy embernek is adott nevet adnak a kutyának. De nem ritka. Szomszédom Lalinak hívja a tacskóját. A kan kuvaszom Avar névre hallgat, a szuka Táncos nevet kapott. Mellesleg tényleg ugrál, táncol egész nap. Legtöbbször a kan előtt, hogy játékra hívja Őkelmét, de gyakran a gyerekek és én előttem is ugrál. Időnként földhöz lapulva, majd felugorva körbe ugrál bennünket.
2015. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!