Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barf-osok! Ehet egy 5 és fél...

Barf-osok! Ehet egy 5 és fél hónapos nagytestű kutya kacsa farhátat?

Figyelt kérdés

Eddig is evett nyerset, de még ekkora csonttal nem próbáltam "megbírkóztatni".

Csak barfosok véleménye érdekel, szoval aki nem ért a barffal egyet, és nem ért hozzá, kérem lapozzon tovább.


2015. júl. 10. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ehet. De mint mindig, most is figyeld közben (félrenyelés esetére). Ha nem tudja ropogtatni, akkor is jót fog vele játszani.
2015. júl. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy szóval:persze. Nekem 3-3,5 hónapos közepes testű kutyusom is kapott meg liba farhátat is, igaz neki akkor még bárddal ketté vágtam, mert sok lett volna egyben a csontos hús-hús aránynál.

Első 1-2 alkalommal azért nézd, hogy hogyan küzd vele, rágja-e szépen, de ennyire már biztos ismered. Nem szokott a farháttal baj lenni, de azért jobb az elején nézni, ahogy eszik.

2015. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kacsa farhát tapasztalataim szerint még könnyebben rágható, mint a csirke (a pecsenyekacsát konkrétan kézzel széttörhettem volna, pedig nem vagyok egy terminátor), szóval szerintem nyugodtan. A liba kb. csirkefarhát komolyságú, bár azt asszem csak egyszer kaptak, a pulyka viszont horror, az a pitnek is fejtörést okozott, nem is vettem többet :D
2015. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Oda adtam egyben és kb 25 perc alatt szépen megette. Közben megmorogta 3x a macskát, aki arra somfordált. Egyébként szeretik egymást, de ez a husi most tabu volt :D Én azért nem mertem elvágni, mert féltem, hogy akkor egyben akarja majd lenyelni.
2015. júl. 10. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!