Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki segítene, hogy mi...

Valaki segítene, hogy mi lehet a kutyám baja?

Figyelt kérdés
Sziasztok,van egy németjuhász kutyánk,6 hónapos,a füle eddig állt,most viszont a jobb füle félig lóg,és nem is nagyon áll neki.Tudom,ha simogatjuk,vagy fekszik nem mindig áll a füle,de ez most nem olyan,mintha lenne vele valami.Esetleg valaki tudja,hogy mi lehet ez?
2015. júl. 11. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Az majd ki fog neki alakulni, pl nekem Amstaffjaim vannak 2, kiskorukba nekik is összevissza álltak! :D Kajlák voltak :D, de ne aggódj, hamarosan helyre fog állni neki!
2015. júl. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit kap enni a kutya?
2015. júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De már kialakult neki,mind két füle tökéletesen állt,ezért is félek,hogy mi lehet ez.Egyébként száraz tápot kap enni.Van valami étel,ami miatt ez kialakulhat?
2015. júl. 11. 12:40
 4/9 Duenna ***** válasza:
Figyelgesd, ha sokat rázza a fejét, vagy az egyik oldalra hajtja folyamatosan, akkor van benne a fülében valami. Nézzél bele, ha nem látsz benne semmit, és mégis ezek a tünetek vannak, akkor valami mélyebben van a fülében, és akkor el kell vinni orvoshoz, neki megfelelő felszerelése van, ahhoz, hogy belelásson a fülébe.
2015. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt csinálja,amit most leírtál,próbálja vakargatni is,bele néztem,de nem láttam semmit.Az lesz akkor,hogy elviszem orvoshoz.Köszönöm a válaszodat :)
2015. júl. 11. 13:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Na mi van a kutyussal?
2015. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Túl van már a fogváltáson?
2015. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki megjavult,nem látható rajta semmi furcsa,de azért a holnapi napon mindenképpen elviszem orvoshoz.Egyébként nincs túl,most váltja éppen a fogát.
2015. júl. 12. 21:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Sejtettem :)

Nagy mennyiségű kalciumot von meg a szervezettől a fogváltás folyamata, ilyenkor a legtöbb álló fülű kutya füle lekonyul.

De ha korábban állt, akkor vissza fog állni magától, ne aggódj.

2015. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!