Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véleményeket kérek magyar...

Véleményeket kérek magyar vizslákról, milyen a viselkedésük? Tarthatók együtt kisebb testű kutyákkal?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy magyar vizslát de van egy kis testű yorkiem is 10 éves fiu.

Jól kijönnének?



2015. júl. 12. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A kutya mindig olyan, amilyen nevelest kap.
2015. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NoHead Dog ***** válasza:

Rajtad múlik.

Ha a yorkie szocializált, elvisel más kutyákat, és nem ugrik neki vicsorogva minden mozgó objektumnak, akkor jöhet a vizsi. Tündéri, könnyen tartható fajta, rengeteg energiával és józan paraszti ésszel megáldva. :D

Ha a gazda tartja fenn a rendet, semmi baj nem lesz.

2015. júl. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én erős akaratú gazdának tartom magam,a yorkiet is jól megneveltem több dolgot is tanítottam neki. Csak azt nem tudom hogy kan vagy szuka legyen a kutya. Szerintetek?
2015. júl. 12. 11:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a magyar vizslák tüneményes, ragaszkodó teremtések. Volt már több vizslám is, mindig egyedüli kutyaként. Jelenleg egy kis yorkie-csivava keverék mellé fogadtunk örökbe egy magyar vizsla-szetter keveréket. Nem volt semmiféle problémánk ezzel kapcsolatban. Szerintem tartható együtt a vizsla is kisebb termetű kutyákkal, nem nézik őket zsákmánynak, vagy ilyesmi, hogyha ettől tartasz. Az előző kutyáim sem támadtak le egyetlen kistestű kutyát sem. Kölyökkel könnyebb dolgod lesz az összeszoktatást illetően, mint hogyha már egy kifejlett vizslát vennél magadhoz. Mert kölyökként megszokja a "lábtörlőt", s nem lesz taposás meg hasonlóak. A mi örökbe fogadottunk, még kajla kölyök, 11hónap körüli, s az elején volt hogy megtaposta picit a csivit. De összességében mostmár minden rendben, csak még néha figyelni kell, hogyha lába elé is nézzen.
2015. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!