Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám összeszoktatni...

Hogyan tudnám összeszoktatni a 9 hónapos Golden Retrieveremet a 6 hónapos új ivartalanított kan Pireneusi Hegyikutyámmal?

Figyelt kérdés
Csak mert a Retriverem nagyon harcias az idegen kutyákkal.
2015. júl. 15. 14:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kint a pusztán engedtük őket össze úgy hogy a kutyámat elengedtem és futott mellettem miközben én bicikliztem és lényegében az történt hogy szembetalálkoztunk egymással.
2015. júl. 15. 19:26
 12/13 anonim ***** válasza:
A csipkedés, harapdálás lehet ám játék is, a retrieverek elég vehemensen tudnak játszani. Persze én nem voltam ott, nem láttam. De ha kutyasuliban már elvan a többiekkel, akkor menni fog az összeszoktatás az új kutyussal is. A suliban is kérjél tanácsot.
2015. júl. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szóval csak lehet hogy ilyen vadul játszik?.Az összeszoktatás kezd menni sztem lehet hogy csak idő kell a goldimnak.Köszi a választ-
2015. júl. 19. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!