Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyánál sötétebb pisi?

Kutyánál sötétebb pisi?

Figyelt kérdés

6 hónapos kutyusom van, pénteken kapta az utolsó kombinált oltását (7 oltásos oltásprogram). Ma tapasztaltam, hogy sötétebb a pisi, mint szokott. Nem véres, csak picit narancssárgásabb, mint eddig.

A kedve jó, játszik, eszik, iszik, az ínye normális színű, a szeme is a nózi is nedves, lázat mértem neki 38,2, tehát láza sincs.


Mi lehet, kell aggódnom?



2015. júl. 15. 17:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Kiegészítésként még annyi, hogy belvárosiak vagyunk, és bravectoval védekezünk kullancs ellen. Nem találtam benne kullancsot.
2015. júl. 15. 17:35
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy csak keveset ivott, de sajnos babézia jele is lehet. Ha sötétedne a pisi vagy belázasodik ,elesetté válik,akkor azonnal orvos.

Nem kapott semmi olyan kaját,ami megfesthette a pisijét?

2015. júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Répát evett 3 nappal ezelőtt.
2015. júl. 15. 17:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Happy Dog Bárányos rizses tápot eszik egyébként.
2015. júl. 15. 17:43
 5/6 anonim ***** válasza:
A répa okozhat ilyet.Igaz a 3 nap az elég régen volt...:-) Bár attól is függ mennyit evett...
2015. júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

2 napig folyamatosan ette a főtt répát :)

Most megint mértem lázat, ugyanannyi.

2015. júl. 15. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!