Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Shih-Tzu kutyám füle nagyon...

Shih-Tzu kutyám füle nagyon fáj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma kivittem a kutyim, majd miután hazahoztam, 2 óra után èn is visszajöttem, megsimogattam Nèrót a füle területèn, ès elkezdett visítani(nyivogni). Megnèztük a fülèt, de nem láttunk semmit. Ès pont tegnap fürdettük meg Nèrót. Dokihoz el akartam vinni, de nem elèrhető. Szerintetek fülgyulladás? Mèg sosem volt beteg. Kèrem csak az válaszoljon, aki nem akar bunkózni, káromkodni. Előre is köszönöm a segítsèget.

#kutya #fül #fülfájás #fűlgyulladás.
2015. júl. 16. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, hogy a víztől, vagy a sampontól gyulladt be a füle. De az is lehet, hogy amíg sétáltattad, megcsípte valami.

Amint lehet, vidd el állatorvoshoz!

Reméljük nem lesz baja. :)

2015. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy belement a fülébe víz vagy sampon tegnap. Ha nem látsz benne barnás váladékot vagy sebeket valószínűleg a fürdés az oka. Esetleg a séta közben toklász is belemehetett. Minden esetre,ha fáj a füle,akkor dokihoz kell vinni. Nem kell pánikolni valószínűleg semmi komoly.Gondolom van az orvosnak egy rendelési ideje, vidd el akkor.
2015. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp doki.

az én 6 éves pit keverékem egyáltalán nem beteges, csak a fülével van néha gond. Könnyen begyullad neki. Akkor fülcseppet kap. De Legutóbb toklász okozta a gondot.

szóval vidd orvoshoz, majd ő megnézi.

2015. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a segítsèget! :
2015. júl. 16. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!