Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy menhelyes kutyánk, de...

Van egy menhelyes kutyánk, de a lányom allergiás lett rá, nagyon erős kutya allergiája van, ilyenkor vissza lehet vinni a menhelyre vagy mit lehet tenni? Nem akarom már megtartani mert nagyon sok gondunk van miatta már.

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 11:06
1 2
 1/20 bollocks ***** válasza:
60%
Talán nem ártott volna hamarabb gondolkodni ilyeneken.
2015. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezzetek rá a menhelyen,meg amúgy is szólni kell ha új gazdához kerülne! De ott a menhelyen,hogy hogy nem derült ki??? Biztos a kutyára allergiás?
2015. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
húha de okosak vagyunk... Amikor megkapta még nem volt semmi allergiája ma meg napi gyógyszert szed... Ajádékba kapta a szülinapjára senki nem gondolta, hogy ez lesz. És szerettünk volna egy kutyát neki, ez olyan nagy baj? Szerintem te nem tudsz semmit, csak itt trollkodsz ahelyett hogy tűvel piszkálnád a szemedet te gyökér
2015. júl. 23. 11:18
 4/20 A kérdező kommentje:
3 évesen kapta most 6 éves a lányom. és az allergia 2 éve megvan ami csak rosszabodik
2015. júl. 23. 11:19
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Vidd vissza és magyarázd el a menhelyen. De mutass legalább egy kis sajnálatot iránta, mert ha így viszed vissza, ahogy a kérdést leírtad, nem fognak vállon veregetni.
2015. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
épp azért hoztunk a menhelyről hogy megmentsünk egy kutyát, vehettem volna pénzért is, de ezt az utat választottuk. Ez egy nagytestű keverék kutya, félig szerintem szánhúzó fajta, ami iszonyatosan vedlik, megkötve meg nem szeretném tartani és nem is bírja. Sokan félnek tőle de még senkit nem bántott 3 éves kan oltott féregtelenített, igazából barátságos, és meg tartanám de a lányom egészsége fontosabb, 3 napja is olyan beteg lett, hogy attól féltem kórházba kell vinni
2015. júl. 23. 11:24
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Hívd fel a menhelyet és kérdezz rá,viszont nem biztos,hogy vissza veszik,mivel fullon vannak a menhelyek!! Viszont akkor csinálnod kell róla egy cuki fotót majd leírni mindent róra és hirdetni,hogy ingyen elvihető,illetve oda írni,hogy a lányod allergiás lett rá és ezért kerestek neki új gazdit. Sokan hihetik azt is,hogy a kutyával van gond vagy ilyesmi. Amíg nem gazdisodik,meg nálatok lesz szerintem. De egy próbát megér a menhelyen.
2015. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
igen én is erre gondoltam, de ez olyan esélytelen...
2015. júl. 23. 11:34
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha eddig kibírtátok, akkor van időtök arra, hogy gazdát keressetek neki. Csináljatok róla jó fényképeket és hirdessétek minden lehető helyen, mindenképpen kihangsúlyozva azt, hogy a kislány allergiája miatt keres új gazdát, előbb-utóbb menni fog szerintem. Persze kérhetitek a menhely segítségét is, remélhetőleg megértők lesznek.
2015. júl. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem reménytelen csak nyilván nem 2 nap lesz mire találtok neki gazdit.Sok helyen faceboookon oszd meg,akkor menhelyeket kérj meg,hogy hirdessék. Ha eddig kibírtátok pár hónapig nehogy már ne tudjátok kibírni! Sajnálatos ami történt,de felelősséggel tartoztok egy kutyáért aki mellesleg menhelyes.Tegyetek meg érte mindent ha már így alakult,amúgy mekkora? milyen idős? milyen fajták lehetnek benne ?
2015. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!