Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős korban érdemes...

Mennyi idős korban érdemes elkezdeni a súlyhúzást?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy 3-4 hónapos korban, de én ezt nem hiszem hogy akkor már lehetne, most 8 hónapos a kutyus, mostmár lehet neki? hol lehetne jó hámot kapni hozzá, ami nem vállnál keresztez, hanem X alakban van a maránál?
2010. márc. 6. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
1 éves kora alatt nem érdemes terhelni ilyenekkel a kutya izületeit, csontjait mert még nincsenek rendesen kifejlődve. Persze kisebb súlyokkal elkezdheted.
2010. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1 éves koráig várj vele, hogy az ízületei, izmai rendesen kifejlődjenek. És az edzést fokozatosan, lassan csináld, ne tedd tönkre a kutyád. Tudod, nem csak súlyt kell húzni, hanem mellé rengeteg más típusú mozgást is kell csinálni (séta, futás, ügyességi, stb.). Ha nincs tapasztalatod, kérj segítséget.

Hámokat meg tudsz nézni akármelyik webshopban, kutyás áruházban, de akár expresszen, vaterán is nézelődhetsz.

2010. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem találtam olyan igazi jó súlyhúzóhámot amik a képeken vannak sehol, jó most még elég neki egy olcsó rossz minőségű is amég csak palackokat huzibál, de aztán nem akarom hogy fájjon neki, és valami jót szeretnék, valaki esetleg tudna ajánlani?
2010. márc. 9. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!