Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana Lamb & apple adható 7...

Acana Lamb & apple adható 7 hónapos kutyának?

Figyelt kérdés
véleményt is írhatsz a tápról, szívesen olvasom.
2010. márc. 6. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb táp az Acana,sokan is etetik.

Igazából a kutyádnak a junior változatok lennének jók az Acanából.

2010. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tudom, de allergiás és próbálok tápokat próbálni.
2010. márc. 6. 17:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen kutyu? Amúgy az acana tényleg nagyon jó, de ez a bárányos almás nem ilyen light táp? ezt olyankor szokták adni mikor el van hízva, ilyenkor még a testtömegétől függő kölyök tápot szoktak adni
2010. márc. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a kutyám ivartalanítva is van, így hízásra hajlamosabb. és folyton éhes:)
2010. márc. 6. 17:59
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem amúgy adhatod neki nyugodtan, csak figyelj arra hogy a kölyöknek többet kell ennie mint a felnőttnek
2010. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

rendben, köszönöm.

igen , szerintem ezért is jobb h alacsonyabb a fehérjeszintje, mert kaphat többet és nem hízik..

ivartalanítás után kaptunk mintát ivartalanított kutyáknak szánt tápból, igaz az royal c.volt, de ott is 27 körül volt a fehérjeszint.

2010. márc. 6. 18:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Amíg még fejlődik, főleg sok- sok fehérjére lenne szüksége. Szerintem kevés a 27... De nem nagyon tudok olyan kölyöktápot mondani, amiben nics csirke.

Esetleg ajánlanám a Pro Plan lazacos tápját. Ennek elég magas a fehérjetartalma, ami full a lazacból származik. Elhízni nem a fehérjétől fog, hanem a szénhidráttól, esetleg sok zsírtól. De ennyi idősen ez még nem okozhat problémát, ha rendesen mozgatod!

2010. márc. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

kÖSzi a választ, de egy szóval nem mondtam, h csirkére allergiás!

valószínűleg a halra, pro plan lazacosat evett, aztán orijen 6 hal, és semmi változás..

ezért akarom ezt kipróbálni.

2010. márc. 6. 20:03
 9/11 A kérdező kommentje:
mindegy, ha 1 hónapig ilyet kap nem fog belehalni, aztán kap másfélét. De tudnom kell h tápallergia-e.
2010. márc. 6. 20:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Jah, akkor bocsi. Csak általában a csirkére szoktak allergiásak lenni. Mindenesetre ez a fehérje tényleg nem sok, valamivel pótolni kéne.
2010. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!