Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kutyám mindig...

Mit tegyek ha a kutyám mindig húzza a nadrágom szárát? (hiába rászólok)

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg figyelemfelkeltés miatt csinálja. Te pedig rögtön rászólsz - reagálsz, ő úgy érzi, elérte a célját. Nem szabad észrevenni, de ahogy abbahagyja, és mondjuk leül, vagy vmi jót csinál, dicsérd meg nagyon. Én így szoktattam le az enyémet az ugrálásról, nagyon bevált (persze nehéz volt szótlanul tűrni a sáros ruháimat, de megérte. :) ) Sok sikert.
2010. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az én westiem 3 éves koráig csinálta ezt.

most lesz áprílisban 4 éves.

amikor tépte a nadrágom mindig elszakította de rájöte mhogy játszani szeretne.

Mindig elkapta a nadrágom szárát és tépte addig amíg nem mentem vele játszani. Persze hogy most miért nem csinálja az csak amiatt volt mert csak most jött hozzá meg az eszem hogy hogyan is kel ltörödni egy kutyával.

Mostmár persze szinte mondhatom hogy mindent tudok a fajátrol és még a kutyákkal kapcs. dolgokban.

Reméle msegíthettem.

2010. márc. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az amstaffom 3 hónapos koráig szórakozott ezzel.

Ha csak jáccani szeretne, azért húzza a nadrágod, akkor felemelt hanggal rászólsz, kicsit rácsaphatsz az orrára vagy a fenekére,és egy idő után megérti, hogy nem szabad :)

2010. márc. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem köszi segítettetek, és most már nem is húzza a nadrágom szárát!

Jah ui: Boldog szülinapot a Westiednek^.^

2010. márc. 7. 13:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi szépen :)
2010. márc. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!