Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyuk születtek. Egyiknek az...

Kutyuk születtek. Egyiknek az állkapcsa hátrább van a felsőnél, elől nem érnek össze a fogai. Mi a tapasztalat? (genetikai választ nm várok. Vagy mégis? )

Figyelt kérdés

#Életben maradás #esély az egészségre
2015. júl. 28. 06:36
 1/6 anonim válasza:
0%
Tuti hogy szegénykének eltört az àllkapcsa!
2015. júl. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
37%
Lehet szülés közben beakadhatot valahova vagy valami olyasmi és elferdült vagy ugye eltört nézesd meg tuti orvossal!
2015. júl. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nagyon rossz harapása van szerencsétlen. Sajnos ez történik, ha az ember felelőtlenül szaporítja a kutyákat anélkül, hogy bármi tudása lenne erről. Miért is szaporítasz?
2015. júl. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez fejlődési rendellenesség. Ha szülőknél előfordult, bármelyik felmenőnél akkor örökítik. Az ilyen kutyákat eleve nem is szabad tenyésztésbe fogni.

Esztétikailag nem szép, de a kutyust nagy valószínűséggel nem fogja akadályozni az evésben.

2015. júl. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mármint ilyesmi?

[link]


Akkor harapáshibás.

TALÁN még korrigálódik növekedés közben, de orvosnak érdemes megmutatni.


Én örökbe fogadtam egy kutyát és neki is ilyen, valami keverék, simán elvan ilyen szájjal is csak pl. rizst nehezebben tud enni :D

2015. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kiskutyára előleget fizettem. A ki szaporít, azt mondja, semmi baja nincs, nem lesz. Orvos annyit mondott, hogy genetikai hiba. Azt nem írta, hogy ne vegyem meg. Még 3 hetes.
2015. júl. 29. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!