Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám megoldani hogy a...

Gabee12122 kérdése:

Hogy tudnám megoldani hogy a kutya ne szedje szét a saját sebét?

Figyelt kérdés
Németjuhászom van, hatalmas nagydarab kutya, nagyon ügyes de nem éri be ésszel, hogy fenekéből kiszedett tályog helyén a varrást ne piszkálja. Próbálkoztunk olyan antennaizével nagy fehér spirál, 3 óra alatt leszedte és harapdálta a sebet. Ekkor ráadtam egy pólót, leragasztottam, reggelre leszedte és kitépte a varrást, most itt várok mert háromra van időpontom orvoshoz... Egyszerűen nincs naponta tíz-húszezer forintom altatásra és újravarrásra, orvos nem mond semmit csak elkéri a pénzt, neki nagyon jó biznisz így de egyszerűen már azon gondolkodom egész nap szájkosárban lesz(ezt nagyon nem szeretném), mert így folyamat kiszedi a varratokat, kérem aki tud segítsen ötletekkel, köszönöm!

2015. júl. 28. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Lámpabúra szerű izé
2015. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Én tölcsérnek nevezném, amit a fejére kell erősíteni. Nem lehetne valami közepes erősségű nyugtatóval kezelni ?
2015. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is lámpabúra lesz a megoldás
2015. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A lámpabúrát 2-3 óra alatt teljesen megsemmisítette nyolc darabban szedtem össze. Nyugtató nem rossz ötlet amúgy
2015. júl. 28. 14:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szájkosár. Mi baja lesz tőle? Semmi. Enyém is abban volt amikor varratai voltak, mondjuk ő a búrát sem szedte le csak nagyon kicsi a lakásunk. Véleményem szerint az egészsége fontosabb mint a kényelme. Inkább tömnéd egészségtelen gyógyszerekkel mint egy egyszerű szájkosárt rárakni? Hát szerintem ez fura hozzállás.
2015. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia,

Szájkosarat azért rakom utolsó utáni helyre, mert egyszerűen imád mindig egy-egy követ/labdát szájában tartani, akkor is játszogatni amikor épp nincs kinn vele senki(naponta háromszor vagyunk kinn futtatni,tanulni,labdázni) és nagyon szenved és nyöszög ha nem tud. Meg nyári időszakban félek attól is hogy nem tud benne rendesen inni, reggel elmegyek melóba félek mire hazaérek szarul lesz

2015. júl. 29. 01:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha se a gallér se a szájkosár nem jön be, akkor kipróbálhatod azt, amit azt hiszem a Canispro oldalán láttam, hogy sok nyakörvet tettek fel a kutya nyakára egymás mellé, és így nem tudta hátra fordítani a fejét és nem érte el a sebet. A sok, mint mennyiség, talán 5-6 átlagos vastagságú nyakörv volt. A lényeg, hogy működött.
2015. júl. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnos szegény kutyának meg kell tanulni, az élet nem mindig kellemes és nem mindig az van ami ő akar. Amúgy a kővel veszélyezteted az egészségét. Ismerek ilyen köves kutyát, baromi sokba fájt a fogászati kezelése, a fájdalomról nem is beszélve, vagy ha lenyeli. Meg szerintem tölcsérben sem igazán tud inni, legalábbis az enyém nem tudott. Nem tud valaki átmenni hozzá napközben megitatni?
2015. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát most azóta az van, hogy megerősítettem leukoplasttal a gallért és még kapott egy pólót is ami eltakarja és védi a sebet és hozzá van rögzítve a gallérhoz, most már második éjszakát bírta ki úgy néz ki meglesz. Kövekről annyit hogy szétástam az egész kertet hogy ne találjon egyet se kigyűjöttem mindet amit találtam, ami nála van mindig elveszem de juszt szerez mindig újat csak azért is. Lenyelni öt év alatt még egyet se nyelt le, remélem ez így is marad, de egyszerűen nem értem miért csinálja azt se. Köszönöm a válaszokat!!
2015. júl. 30. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!