Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámon nagyon furcsa jel...

A kutyámon nagyon furcsa jel mutatkozik, mi lehet az?

Figyelt kérdés
Egy kelet-ázsiai kutyám van és nőstény. Nemrég vettem észre, hogy hátul a nemi szervéből valami méretes tojás méretű hát nem is tudom mi, igazából húsnak tudom nézni. Ilyen kerek alakban, mint valami dudor. Nyugodtan végzi tőle a dolgát és a viselkedésében sem vettem észre semmi szokatlant. Mi lehet az? Baj hogy ott van?

2015. aug. 2. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen baj, lehet, hogy lágyéksérv.
2015. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Á, nem baj. Ha rajtad lógna, nyilván nem ájulnál el az ijedtségtől, hogy van egy tojás méretű daganatod.
2015. aug. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert fogalmam nincs mi az, mondtál valami értelmeset, amivel segíthetsz? Ne a megfogalmazásba köss bele, hanem adj tanácsot, köszi.
2015. aug. 2. 19:15
 4/10 A kérdező kommentje:
1-es, lehetséges.. az állítólag hasfal tájékán jelentkezik. Ez konkrétan a nemi szervéből dudorodik ki
2015. aug. 2. 19:21
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha ez nem segít, akkor nem tudom, mi. Ha rólad lógna, mit tennél? Miért más, ha a kutyádról lóg?
2015. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Semmitől sem más. Elméletileg vemhes, én meg mivel nem vagyok nő, nem tudom, hogy szokás ilyenkor valami furcsaság történjen, vagy sem. Így is úgyis elviszem orvoshoz, ez nem kétséges.
2015. aug. 2. 19:30
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Remélem, ivartalanításra viszed, ha "elméletileg vemhes", és amúgy nem vagy képben azzal, hogy mi normális egy szukától és mi nem. Mert ha valami olyan történik vele vemhesség vagy szülés közben, ami halálosan nem normális, és nem veszed észre... Remélem, nem kell folytatnom. Ne szaporítgass hozzáértés nélkül, mert a kutyád (meg a kölykök) életével játszol.

Amúgy csak kíváncsiságból, melyik az a kelet-ázsiai kutya?

2015. aug. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rövid szőrú, aránylag magas és nagyon kicsi fülei vannak. Elméletileg ez a fajta.Nem, nem vagyok tisztában az ilyenekkel, ezért kérdeztem, nem voltam még kutyás gazda. Rendben, mihamarabb elviszem orvoshoz, köszi a felvilágosítást
2015. aug. 2. 19:41
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb orvos. Vagy daganata van, vagy méh előreesése. Az utóbbi nagyon gyorsan orvost igényel, mert nagy a fertőzés veszélye.
2015. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvos mint opció miért nem jött nálad képbe? Belőled is lógna valami tojás méretű dudor, itt érdeklődnél, hogy mi lehet?
2015. aug. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!