Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajta illik...

Milyen kutyafajta illik hozzám? Ha leírom hogyan tudnék gondoskodni róla, meg leírnám nagyjábol a személyiségemet akkor tudnátok ilyet mondani akkor a többi lent. (Lehet hülyeség, ne csesszetek le érte. )

Figyelt kérdés

Naponta 4 szer vinném le sétáltatni ( amíg nem lesz szobatiszta többször)

Kicsit lusta vagyok

Royal canin tápot kapna

Kezdő vagyok kutyatartásban

Lehetőleg panelházban is tartható kutyafajtát mondjatok



2015. aug. 2. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs konkrét elképzelésed, szerintem látogass ki egy menhelyre. Ott tudnak neked segíteni, ha elmondod a feltételeket, ismerik a kutyákat, tudnak ajánlani hozzád illőt. Első kutyának egy nyugodt kis keverék szerintem a legmegfelelőbb, arról nem is beszélve, hogy elképesztően hálásak tudnak lenni.
2015. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Menhelyről fogadj örökbe egy nyugodt természetű, kis-közepes testű, fiatal felnőtt kutyust.

A Royal C. nem biztos, hogy a legjobb választás, mert ahhoz képest, hogy milyen marha drága, nem túl magas minőség. Ennél jobb és olcsóbb tápokat is vehetsz.

2015. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az rengeteg mindentől függ. A négy séta is nem mindegy, hogy tíz perces, vagy egy órás. Hosszúszőrű, rövidszőrű, mennyi időt fordítanál az ápolására, mennyit lenne egyedül, cicákkal/gyerekekkel hogy jöjjön ki... Szerintem nézz körül a menhelyen, ott rengeteg kutya vár gazdira.
2015. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Maya Bunnyheart ***** válasza:
Mopsz,Francia/Angol Bulldog,Pekingi Palotakutya,vagy valami kistestű keverék amiben nincs terrier.
2015. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én mopszra gondoltam szerintem az lenne a legjobb.
2015. aug. 3. 00:48
 6/6 Eva Reichert válasza:
50%
Lehet nem soknak teszik a ve'leme'nyem, de szerintem kutya, macska nem emeletes ha'zba valo'. De, ha ma'r ott van akkor ugye gyakran levinni. Ami meg me'gfontosabb, sokan nem tudja'k, hogy a kutya hu'sevo" a'llat!!!! Teha't ne cask ta'pban gondolkodj, hanem azon is, hogy hu'st is egyen a kutya. Az e'n kutya'im elo"tt a'llandoan ott van a sza'raz kajcsi, de ste mindig hu'sos e'telt kapnak.
2016. okt. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!