Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a legjobb módszer bolha...

Mi a legjobb módszer bolha mentesíteni?

Figyelt kérdés
Kutyáim bolhásak és érdekelne hogy mi a leghatékonyabb modszer amivel kiirthatnám őket roluk. Bolhanyakörv vagy mi?
2010. márc. 7. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A bolhanyakörv semmiképp. Attól csak akkor halnak meg ha érintkeznek vele a bolhák. De általában azt átugorva mennek a könny csatornákhoz inni. Vagy vegyél frontline-t. Azt a kutya gerincén kell végig csepegtetni. Nekem elég hatásos volt mindkét kutyámnál és nem is olyan drága. Vagy az állatorvosodtól kérj segítséget, hogy Ő mit ajánl. (mondanék tenyésztőt is de gondolom nem olyan kutyákról van szó) Esetleg próbálkozhatsz bolhairtó samponnal, bár tapasztalataim szerint nem sokat ér.
2010. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszí :)
2010. márc. 7. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A Fressnapf üzletekben található cseppentős, az nagyon jó. Az én kutyusomnak az Otelló bolhanyakörv is jó volt. És nem igaz, mert kiírtja. Tesc_ban vettem, 700 Ft-ért, még az állatorvos is dícsérte. Az árához képest tökéletes bolha és kullancs ellen.

2010. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy advantixot. a kutya tarkójára csepegteted, 2 óráig nem simized. Farkához nem, mert lenyalja.
2010. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha most vannak tele bolhával, akkor javaslom a Neocidol 600 EC nevű szert. Gyógyszertárban lehet venni, kb. 800 Ft 3 ampulla. Feloldod vízben, és abban megfürdeted, 100%-os a hatás. Büdös a cucc, de hatékony. Utána havonta Advantix, és sose lesz gondod bolhákkal, kullancsokkal, szuronyos legyekkel, szúnyogokkal. Próbáld ki!
2010. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ami a lényeg! A bolhák nagy része nem a kutyában van, hanem a környezetében. Ugyanezzel a szerrel permetezd ki a kutyaházát, kennelét, a házában lévő almot, ruhát égesd el!
2010. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a tavaszi kutyatakarításkor beszórtam vastagon a kutyaházat belülről Piretrin porral. A ház alá is szórtam. Havonta megtettem tavasztól-őszig.
2010. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!