Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit akart a kutyám? (Bővebben...

Mit akart a kutyám? (Bővebben lent )

Figyelt kérdés

Leültem a lépcsőnkre, ahol elég sokszor szoktam üldögélni, eddig kb. Rám sem hederitett, a kutya, néha odajött simogatásért, és ennyi..

Ma viszont (kicsit hátradőlve ültem, élveztem a napsütést, és kicsit széjjelebb volt a lábam ) és hallottam, hogy jön felém a kutya, és elég furcsán, furakodott be a 2 lábam közé, és szagolgatta a combom belső oldalát, jött egyre beljebb! Szerintetek AZT (remélem mindenki érti ) akarta? (Olvastam több ilyenről a neten, de nem nagyon hittem ezekben )



2015. aug. 3. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A kutyád NEM AZT akarta.

Aki kutyás körökben mozog, az igen gyakran találkozik olyannal, hogy a kutya megszagolja. Ott.

EZ tök normális, ott a legintenzívebb az ember szaga. Vagy sok kutya szeret a gazdi ágyán, vagy a gazdi ruháján feküdni, mert ott érzi a szagát.


Ne aggódj, nem gerjedt rád a kutyád. Az állatok ennél értelmesebbek.

2015. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Gyakrabban moshatnád OTT, ha már ennyire szaglik.
2015. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Írtam.
2015. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2. : elég gyakran mosom, ha ennyire érdekel...mert normális emberek naponta szokták...

3. Igen, láttam :)

1. Köszönöm

2015. aug. 3. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy kezd el művelődni kutyatartás szempontjából, mert egy gazdi ekkora baromságot nem kérdezhet! Ha ezt sem tudod, akkor gyakorlatilag semmit a kutyákról!
2015. aug. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kérek sértő kommenteket, és sokat tudok a kutyákról ! Köszönöm
2015. aug. 4. 12:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az lesz a jó válasz, amit az első írt. Nem AZT akarta a kutyád, csak szimplán szaglászott. A gyakorlott kutyatartó ezt tudja, de lehet,hogy a kérdező nem gyakorlott, azért tesz fel kérdéseket, ne bántsátok! Különben sosem késő elolvasni néhány cikket a kutyák szokásairól, viselkedéséről, hajrá :)
2015. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2015. aug. 6. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!