Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2napja ellett le a kutyám...

Zeusz4 kérdése:

2napja ellett le a kutyám vemehesége alatt nem igazán akart enni ezért elégé le fogyott 8db kiskutyája van most sem igazán eszik mit adhatnék neki hogy legyen étvágya?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

bérescsepp, inmunovet, prebiotikus paszta, extra szűz olíva olaj

Ha kell főzz neki de egyen mert ebből nagy baj lehet. Kapjon túrót, tojást, húst, egészséges és változatos élelmiszereket adj neki. a táp lenne a legjobb de gondolom azt nem eszi meg, bár a Bosch szoptatós/vemhes kutya tápját érdemes lenne kipróbálni.

Kapjon folyamatosan kalcium kiegészítést a legjobb lenne ha calcimust kapna a vizébe.

2011. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöma választ egyébként kapja a szóptatós tápot, kutya konzervett, húst főztem neki de bele nyal és ennyi mindig is ilyen finyás volt de én is agódom ő érte is és a kölykök miatt is .
2011. júl. 31. 16:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt valami egészségügyi gond lesz, azonnal forduljatok állatorvoshoz, mert ha benne maradt egy kölyök, abba pár napon belül belepusztul. Nem normális, ha egy szoptatós szuka nem eszik. De ere már hamarabb gondolni kellett volna, nem megvárni, mire csont és bőr lesz a vemhes szuka. Ha nem eszik, valószínű teje sem lesz elég, főleg 8 kiskutyának.
2011. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kicsiket vegyétek ki a szuka alól és kapjanak mesterségesen is tápszert a tej mellé mert ez nem lesz elég ha nem eszik rendesen. A szukát vigyétek el orvoshoz ha nem kapott oxitocint akkor annak pont itt lenne az ideje, nézzétek meg nem e lázas és alaposan vizsgálja ki az orvos, ultrahang vérvétel stb

Kapjon calcimus injekciót is.

2011. júl. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
GRATULÁLOK! Gondolom szaporítotok, mivel egy hozzáértő nem itt kérdezősködne.
2011. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 17:25

Volt egy kérdés. Volt, aki válaszolt rá, segítőkészen.

A Te válaszod miben válasz a kérdésre?

Jól megmondtad neki. Ettől még adva van 8 kiskutya és a mamájuk, akivel gond van. Ha elviszi orvoshoz az itteni válaszok után, lesz 8 szépen gyarapodó kicsi és egy mama, aki várhatóan egészségesen felneveli őket.

A szaporításról pedig hasznosabb olyanoknak beszélni, akik még csak tervezik.

2011. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ivartalanítsd az összeset!!
2011. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mint írtam a szuka kölyök kora óta nem volt rendesen evő kutya,állatorvosal is beszéltem még a vemhesség allat de ő azt mondta adjak neki májat nem lesz semmi gond a kölykökkel,a szukának van elég teje,én csak arra letem volna kiváncsi hogy van -e valami amivel lehet az étvágyát nővelni,egyébként semmi baja a szukának.
2011. aug. 1. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!