Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi jobb egy...

Szerintetek mi jobb egy kutyának a nyakörv vagy a hám?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 19:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az én kutyusom is nagyon energikus amikor Megkaptam hámot vettem neki de azt kinőtte és ugy gondoltam veszek neki egy nyakörvet... Most meg mindenki beszól hogy hát ez mennyire nem jó neki meg hogy csak megfullad mert húz..
2015. aug. 4. 20:18
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A húzásra nem a hám a megoldás, hanem a normális séta megtanítása.

Annál is inkább, mert a húzás az a te irányodban egy tiszteletlenség és neveletlenség a részéről.


A hám csak a probléma szőnyeg alá söprése.

Fegyelmezd, hogy ne húzzon.

Aki meg hülye hozzá, annak ne hagyj beleszólást. Röhögd ki, vagy küld el a pi csába.

2015. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legjobb, ha mindkettőben tud sétálni normálisan a kutya (hacsak nem akarsz később súlyt húzatni vele....).



AZ én kutyámnak most megsérült a nyaka, tiszta sebes. Nyakörvben szoktam sétáltatni, de mivel sérült, így hámban kell sétáltatnom. Határozottan jól jött, hogy abban is megtanítottam rendesen sétálni, különben most bajban lennék :D

2015. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

...ez kb olyan, mint ha a gyereked kővel dobálná az ablakot, te meg barlangban tartanád, mert azon nincs ablak.


Aztán egyszer csak bevinnéd a házba, ahol tovább dobálná kővel az ablakot, és megszólnának érte, hogy az veszélyes, mert az üveg elvághatja a kezét.


Abban azért gondolom egyet értünk, hogy egészséges körülmények között (a barlangba való visszazavarás helyett) mégis csak meg kéne nevelni azt a gyereket, hogy ne dobálja kővel az ablakot...!

2015. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!