Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya mellett szőnyeg vagy...

Kutya mellett szőnyeg vagy parketta?

Figyelt kérdés

Lakásfelújítás lesz és szeretnék szőnyeget, mert az szerintem barátságosabb és melegebb. A parketta rideg és nagyon kopog rajta a kutyus körme, ráadásul csúszkál is a lába. A parketta lenne praktikusabb mert azt könnyebb takarítani, de a szőnyeg felé húz a szívem! Kutyás gazdik! Milyen tapasztalataitok vannak?


Köszi a válaszokat!


2010. márc. 7. 20:19
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Mamámnak van kutyusa és szőnyege van. megszenved vele, de ki lehet tisztítani. ha mindenképpen ragaszkodsz a szőnyeghez javaslom a rongyszőnyeget. nem "szőrös" úgyhogy valamivel könnyeb tisztítani.
2010. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekünk van parketta és rajta kicsi szőnyeg. Azért is jobb mert ha nincs sok szőnyeged akkor nem lesz annyi por. Nem lesz sok atkád. stb. Na meg az sem hátrány, hogy csak reggel össze seprek és kész :)
2010. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a parketta.
2010. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Kutyától függetlenül parketta. Nekünk nincs kutyánk, papagájaim vannak, még mellettük is könnyebb takarítani a parkettát. Ráadásul idén nyáron szedtük fel az utolsó padlószőnyegünket kb. 21 év után (akkor volt új lakás, amikor ide költöztünk), ne tudd, meg 21 év pora jött ki a szőnyegből, egész kis hegynyi kupac állt a folyosón, ami éppen nem szállt, egy hétig köhögtem tőle. Parketta egyértelműen, és arra még mindig lehet kisebb szőnyeget rakni, ha dekorálni szeretnéd ilyennel, a padlószőnyeg több szempontból is rossz.
2010. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én is a parketta+kisebb szőnyegre voksolok.Nálunk színes bambuszszőnyeg van.A kutyának is szimpatikusabb,mint a parketta.Azon tényleg nem bír leülni,mert az első mancsai kicsúsznak.
2010. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

nekünk most szőnyeg van de úgy megbántuk. Yorkink van nem hullik a szőre nem azzal van a gond...csak bent eszi a jutifalatokat, hempereg és bizony nem valami szép a szőnyeg mi is beakarunk fektetni laminált padlóra. Inkább parketta könnyebb tiszítás végett.

Nem csúszik nálunk se a kutyus mert a szobámba laminált padló van, csak kopog a körme de ezt meglehet szokni=)

2010. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
PARKETTA! Nálunk szőnyeg van és három kutya....elképzelheted!
2010. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nekem ismerősönnek van panelban kisméretű kutyája. A kutya a 3 szobából 1-be nem mehet be ott szőnyeg van, de a többibe csak az ágynál egy kis szőnyeg. Ezt is bőven elég takarítani a kutyaszőrtől, pedig rövid szőrű.

Szóval inkább parketta.

2010. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

azta, itt mindenki parkettát tesz le?

nálunk laminált lap van! :D

2010. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Igaz, macskánk van, régen szőnyegünk volt, macerásabb tisztítani belőle az elhullajtott szőrt, a parkettát meg csak felseperjük,ez nekünk praktikusabb. Én néhány lábtörlőt azért letettem, mert a macskának is kényelmesebb azon feküdni, azokat meg mosáskor berakom a kádba, hogy a ráfolyó víz kimossa. Sokkal egyszerűbb számunkra így.
2010. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!