Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kan kutyák tényleg mindig...

A kan kutyák tényleg mindig elszöknek otthonról?

Figyelt kérdés
Nagybátyámék mindig mondják hogy minek nekem kan kutya mert mindig mennek "csajozni" ez igaz? Ha számít labradort, golden retrievert vagy vizslát szeretnék.

2015. aug. 7. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha jól van nevelve és a kerítés is rendben, akkor nem tud elszökni. De van ivartalanítás is.
2015. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem szökött meg egy kanom sem. Pedig volt olyan, amelyik fedezett is jó néhányszor.
2015. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ivaros hím tüzelő szukától lázba jön, s tényleg leléphet olyankor csajozni.
2015. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olyan kerítés mögött kell kutyát tartani, ahonnan nem tud elszökni plusz nevelni kell, és hacsak nem fedezőkan lesz, érdemes ivartalanítani is.
2015. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. aug. 7. 21:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A lényeget már szépen leírták előttem,így én csak annyit fűznék hozzá,hogy nem kell az ilyen "előítéletekkel" foglalkozni

Engem meg a lánykutyám miatt szoktak cseszegetni,mert "azzal sokkal több baj van,mint a kan kutyával",sőt már azt is mondták egyszer,hogy "soha nem lesz olyan okos,mint egy kan kutya"-.-". Szerintem az összes ehhez hasonló beszólást el kell engedni a füled mellett.

Minden csak tanítás kérdése.

2015. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Oda kell rá figyelni, mint minden állatra, akiért felelősséget vállal az ember. Nem csapjuk ki felügyelet nélkül, pláne nem olyan udvarba, aminek nincs normális kerítése, és tádááá, nem szökik el.
2015. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hetedik válaszoló: Nagymamáméknál míg nem volt ivartalanítva a kan kutyusunk addig átugorta a kerítést pedig kb 2 méter volt.
2015. aug. 7. 23:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik szökik el. Nekem egy mudi kanom van. Volt olyan, hogy télen elfagyott a kapu, és kinyílt. A kutya ott gubbasztott az ajtó előtt, eszébe sem volt kimenni az utcára. (hó volt, lábnyom meg sehol, látszott, hogy ki sem nézett) Szerintem nevelés kérdése az egész. Meg persze kutyafajta kérdése.
2015. aug. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!