Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszöknék otthonról, hogy...

Elszöknék otthonról, hogy beszéljem le magam?

Figyelt kérdés
Ha rosszabbra fordulnak a családi botrányok, akkor elszököm otthonról, mindent kiterveltem, mert már elég régóta tervezgetem. Csak jó időben kellene elmennem, a tervem elég részletes és szerintem sikerülne is, talán lenne is kihez mennem, aki nem adna ki, a cél Románia vagy Budapest, de Budapesten könnyebben elkaphatnak. Telje külső változtatással is kockázatos Bp. Hogy beszéljem le magam? Lécci értelmes válaszokat valós kérdés!

2012. dec. 12. 17:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
78%

Ha leakarod magad beszélni róla az azt jelenti hogy nem is akarod-nem vagy benne biztos. Ha nem vagy eléggé elhatározott akkor ne tedd meg.


Egyébként hány éves vagy? És van kereseted? Valami amiből el tudod tartani magad? Szakma? Számoltál az ember kereskedőkkel? Hidd el ez cseppet sem vicc kérdése.

2012. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

14L

Tudok pénzt kivenni a bankból, apám pin kódjával, lenne elég pénzem egy ideig, egy felnőtt ismerősöm befogadna (24L) aztán csak lenne valami. Az emberkereskedőktől nem tartok, ugyanis akkor utaznék, amikor sok ember így(pl Ünnepek) nehezebb dolguk lenne, plusz egy kés mindig van a zsebemben. Azért kérdeztem, hogy hogyan beszéljem le magam, mert tudom, ha egyszer bedühödök elhatározom magam és megyek...

2012. dec. 12. 17:23
 3/37 anonim ***** válasza:
67%

14 évesen???? o.O

Megfagysz, éhenhalsz, vagy eladnak ku*vának...

2012. dec. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Miért fagynék meg/halnék éhen? Mondom a pénz kitart egy darabig, és egy vonaton csak van fűtés nem gyalogolnék több száz kilométert.
2012. dec. 12. 17:29
 5/37 anonim ***** válasza:
81%
Majd meglátod, amikor magadat kell fenntartanod, hogy a gyermeki gondtalanság még családi botrányokkal együtt is ezerszer jobb, mint amikor folyamatosan küzdhetsz azért, hogy valahonnan lakásod, kajád legyen.
2012. dec. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Te ezt nem érted, jobb megpróbálni elszökni, mint itthon öngyilkosnak lenni.
2012. dec. 12. 17:34
 7/37 anonim válasza:
68%
Tökmindegy, úgyse fogod megúszni. Az iskolában úgyis észreveszik aztán gyámügy stb talán kiemelnek a családból. Egyébként meg a rendőrség megtalál és hazavisz.
2012. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
78%
Azt vágod, hogy a rendőrség ilyen esetben bármikor lekérheti a szolgáltatótól minden internetes cselekedeted? E kérdés alapján seperc alatt megtalálnának.
2012. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem ha mész, inkább most télen menj, mert a család legalább tud fűtést spórolni rajtad:)

Ez egy vicc ugye?

2012. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
57%
gondolj a jó dolgokra amik ott vannak veled és a töbivel ne foglalkozz
2012. dec. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!