Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha nem boldogulo...

Mit csináljak ha nem boldogulok a kiskutyám pórázhoz szoktatásához?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos kutyám..és sehogy sem akarja emgszokni a pórázt...segitsetek..
2010. márc. 8. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Nincs két órája, hogy feltették ezt a kérdést... Nem hiszem, hogy neked fel se tűnt. Nem te vagy az első, aki ilyet kérdez ebben a topicban, és a problémád sem egyedi, bármennyire is azt hiszed, hogy az.


Tájékozódj: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__710431-szerin..

2010. márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
jolvan na..ne légy goromba..azért kérem a válaszokat..köszííí:D
2010. márc. 8. 17:12
 3/14 anonim ***** válasza:
7%

Szija!

az.első.elég.bunkó

sztem:néha.séáltad

:)majdmegszokja


és.majd.tudja.h.jó.dolog.az :D

2010. márc. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszike szépen:) végre egy rendes vki is ír:P
2010. márc. 8. 17:20
 5/14 anonim ***** válasza:
Akárhányszor viszed le pórázt mutasd meg neki,tedd rá,és a végén már kérni fogja a pórázt azaz hogy lemehessen!
2010. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kitartónak kell lenni. Minél több jó dolog kapcsolódik hozzá, annál hamarabb rájön, hogy ez jó dolog.
2010. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
jah..köszi..
2010. márc. 8. 17:26
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Kösz a lebunkózást.


Akkor idézek arról az oldalról, ahol a kérdésedet kiírtad: "Ugye ellenőrizted, hogy ezt még senki nem kérdezte meg előtted, amit tudni szeretnél? Ha nem, bal oldalt, a menüpontok alatt, írd be a keresőboxba a kérdéseddel kapcsolatos kulcsszavakat, hátha így is megtalálod kérdésedre a választ!"


Másnak a szemében a szálkát is...

2010. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ne szolj bele mindenbe..várom a válaszokat!
2010. márc. 8. 17:38
 10/14 anonim ***** válasza:
nekünk már megy a póráz dolog én úgy csináltam hogy otthon csak úgy feltettem hogy szokja é jutalomfaltat rögtön és lekötöttem a figyelmét a játékéval mi idefent mindig így játszottam vele. és tudta hogy nyakörv és póráz az nagyon jó! sok sikert.
2010. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!