Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ha úgy érzem, nem boldogulok...

Ha úgy érzem, nem boldogulok a 4 éves fiam nevelésével hova forduljak? Nevelési Tanácsadóba?

Figyelt kérdés
Nekem kellene szakember vagy neki?
2011. szept. 3. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nevelési tanácsadó? biztos van a közeledben valahol.
2011. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tehát akkor oda kell fordulni? Nem voltam/vagyok biztos benne hogy ilyen kicsi gyerekekkel is foglalkoznak e vagy csak tanulási nehézségekkel, iskola éretlenséggel stb.
2011. szept. 3. 15:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hívd fel, és kérdezd meg. sok sikert!
2011. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Minél korábban kezdik,annál hatásosabb.Igen,nevelési tanácsadó.
2011. szept. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, felhívom remélem nem hajtanak el...:(
2011. szept. 3. 15:59
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkoznak ilyen kicsivel 4 évessel már lehet komonikálni, elmondják mért viselkedik a kicsi így vagy úgy és megmondják hogy kezelj egy helyzetet.
2011. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, én is alátámasztom, hogy foglalkoznak már ilyen korú gyerekekkel is, nálunk az oviban sokan járnak (mi is), az itteniek nagyon kedvesek és segítőkészek. Ne félj, nem szabad, hogy „elhajtsanak”, ha mégis, akkor keress esetleg egy másik kerületben, mert ezesetben nem lehetnek túl jó szakemberek.
2011. szept. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Nem hajtottak el!! :) Nagyon kedvesek voltak már telefonban is.
2011. szept. 5. 13:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj,de megkérdezhetem nálatok mi volt a probléma? Voltatok azóta a Nevelési Tanácsadóba? Megérte elmenni? Nekem 4 éves kislányom van,sokszor kezelhetetlen.Én is gondolkodok, hogy felkeressem-e a Nevelési Tanácsadót,de eddig csak lebeszéltek róla.Köszi.
2011. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Még csak felhívtam őket természetesen csak hetek múlvára tudtak időpontot adni, rengeteg a munkájuk, nagyon sok gyerek tartozik ide :(

Hát igazából semmiféle büntetés nem válik be nála, és nagyon nagyon rossz, hiperaktív is, igazából 24 óra figyelmet igényelne, amit nem tudok megcsinálni, akárhogy is szeretnék.

2011. szept. 7. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!