Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jet a pet állat szállítás...

Jet a pet állat szállítás valaki próbálta már? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Egy kutyust vettem Innsbruckbol ami az otthonomtol kb 3-4 óra autóval de az illető akitől veszem ilyen cégen keresztül szeretné el küldeni.nekem azt írta hogy utánvéttelel történik a dolog.de itt valami utalásról stb beszélnek.szóval a lényeg valaki tudja hogy mi ez az egész?
2015. aug. 12. 06:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Átverés :D

Most komolyan, miért nem ülsz kocsiba vagy szállsz fel a vonatra és mész el magad a kutyáért? Én Angliáig mentem az enyémért, a tenyésztő kijött értem a reptérre, nála töltöttem két napot, megismertem az ő kutyáit is, sétáltunk együtt stb. Ez lenne a normális, amit Te csinálsz vagy amit veled akarnak az nem normális. Gondolkozz el h egy kutyát családtagnak, 15 évre veszel, és még annyit se teszel meg h odamész érte??

2015. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen nekem is ez lett gyanús hogy mondtam neki hogy el utaznék érte hogy nem kell túl bonyolítani stb..De ő ragaszkodott hozzá hogy utalja nem mentem bele ezért lett furcsa és kérdeztem rá hátha valaki tudja hogy mi ez.. Mert jetapetről meg nem hallottam...esetleg jetspets.
2015. aug. 13. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!