Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja ennek a kiskutyának?

Mi a baja ennek a kiskutyának?

Figyelt kérdés
Gondolom az Intrepid Bulls kennel nem véletlenül tette fel jofogasra. Engem viszont érdekelne mert tetszik csak nem tudom külsőleg látszik-e rajta valami "hiba"

2015. aug. 12. 09:37
 1/5 A kérdező kommentje:

Elnézést, itt a link.


[link]

2015. aug. 12. 09:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy miért csak hobby célra azt nem tudom, nem értek a fajtához. Szerintem azért tette jófogásra mert már 11 hetes és fél, hogy nem fogják tőle elvinni és a nyakán marad még jó pár hónapig.
2015. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne valami baja a kiskutyának????? Egy tenyésztőnek is van joga hirdetni bárhol, ahol fel tudja hívni a figyelmet a kiskutyájára. A vevő kap szerződést, számlát és ezzel együtt garanciát is. Mi kell még? Attól, hogy hobby céllal adja el, még lehet a kicsi tenyésztésre is alkalmas. Nem kell mindjárt átverést szimatolni, el kell menni ha érdekel, meg kell nézni a kicsit, a szülőket, a tartási körülményeket, és ha szimpatikus minden akkor meg lehet vásárolni a kiskutyát.
2015. aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, csak a mi világban már nagyon vigyázni kell szerintem.
2015. aug. 12. 10:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is arra tippelnék, amit a 2#-es válaszoló írt. Ez a kis szépség még nem kelt el, és itt is hirdetik, hátha beleszeret valaki. :)

Menj el, és nézd meg, ha tényleg ilyen kutyust szeretnél.

2015. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!