Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy hónapos kölyökkutya...

Egy hónapos kölyökkutya megette a macska kakit, lehet valami baja tőle?

Figyelt kérdés
Valamivel több mint egy hónapos máltai kölyökkutyám belekóstolt a macskakakiba, nem evett sokat belőle, de azóta kedvetlennek és gyengébbnek tűnik, nem akar játszani stb. Lehet valami komolyabb baja tőle vagy csak elrontotta a gyomrát?

2015. aug. 12. 10:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És mit kéne vele tennem, hogy jobban érezze magát?
2015. aug. 12. 10:27
 2/13 Bulibáró. válasza:
Szerintem elrontotta a gyomrát csak. Hagyd hogy füvet egyen, azzal tisztítja a gyomrát. Nyugi nincs nagy baj. Viszont ha holnapig nem javul az állapota, vagy még ma romlik nem lenne rossz orvoshoz vinni. Remélem segítettem :)
2015. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 bollocks ***** válasza:
35%
A macskaszarnál sokkal károsabb, hogy idióta, felelőtlen gazdája van.
2015. aug. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
A kutyáknál gyakran előfordul,hogy a macska, vagy saját székletüket elfogyasztják. Ilyenkor, ha nincs viselkedésbeni változás, nem várható nagyobb baj belőle, viszont érdemes utánajárni,hogy miért teszi ezt. Sokszor vitamin- és/vagy tápanyaghiány okozza az ürülék elfogyasztását, de okozhatja stressz is. Mivel a te kutyád kölyök, az is lehet,hogy szimplán bohókás, belekóstolt, érdekelte... :) de mivel kedvetlen és gyengébb lett, lehet (sót, nagyon valószínű), hogy volt valami olyan dolog abban a macskaürülékben, ami megártott neki, esetleg mérgezést váltott ki. Egy kölyökkutyánál ez nem játék, a helyedben állatorvoshoz vinném. Itass vele sok folyadékot, hagyd pihenni és ha egy-két napon belül nincs változás, vagy rosszabbodik, vidd el orvoshoz.
2015. aug. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Egy hónaposan nálad se lehetne! Az állatvédelmi törvény szerint is minimum 8 hetesen lehet elválasztani az anyjától és az alomból! Igen, lehet baja, de nem a macskaszartól, hanem mert szaporított, keverék, túl fiatal és a gazdája egy felelőtlen, ostoba!
2015. aug. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Igen, lehet baja. Kaphat bármilyen fertőzést, férget (ha a macska fertőzött volt).

Ha nem tűnik egészségesnek, akkor ettől függetlenül is mutasd meg orvosnak.

Amúgy nálad született? Vagy hogy kerül hozzád?

2015. aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen itt született, nincs elválasztva az alomtól és nem vagyok felelőtlen idióta mint ahogy itt egyesek állítják. Kint játszott a kertben a többi kutyával mikor észrevettem, hogy valamit nyal a földön, attól hogy nem követem minden egyes lépését szerintem még nem vagyok felelőtlen.


Köszi a normális válaszokat, azóta már jobban lett a kicsi, néhány perce már játszani is volt kedve.

2015. aug. 12. 11:31
 8/13 bollocks ***** válasza:
33%

"itt született"

"nem vagyok felelőtlen"


Az a baj, hogy annyira sötét vagy, hogy egy mondaton belül mondasz ellent önmagadnak, és észre sem veszed, fel sem fogod.

2015. aug. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha te mondod, az a fő hogy te felvilágosult vagy és mindent tudsz :)
2015. aug. 12. 12:57
 10/13 anonim válasza:

Kedves bollocks!

Ki bántott, hogy ennyire felhúztam magad? :D Tudom, régi már a kérdés, de egyszerűen nem hagyható szó nélkül a nevetséges viselkedésedet. Egyáltalán nem felelőtlen a gazdi, gondolom te sem lesed minden egyes másodpercét a kutyádnak/macskádnak (már ha van). Előfordulnak balesetek, és biztos vagyok benne, hogy a kutyussal semmi baj nem lett. Felesleges a másikat ócsárolni, de nyilván rossz napod volt, ki kellett élned valakin a dühödet.

2022. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!