Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbullt honnan érdemes venni?

Pitbullt honnan érdemes venni?

Figyelt kérdés
Mindenképp fiatal max. pár hónapos kan kutyát szeretnék (potbullban leginkább a szürke tetszik és fehér). Szimpatikus fajta és szeretnèm rendesen szocializàlni, hogy ne higyjék, hogy minden Pitbull vad. Csak nincs pénzem most sajnos 100 ezrekért kutyàt venni, mert még tanulok. Honnan tudnèk venni olyat, ahonnan azért van esélyem jól szocializálni?
2015. aug. 14. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát gyűjtögess, amíg lesz pénzed. Sajnos nem jó csak úgy tartani, mert gondolj bele, jön egy betegsége a kutyának, ami belekerül mondjuk 100.000 Ft-ba, akkor mihez kezdesz, elaltatod, vagy kidobod? Sajnos nagyon drága az orvosi kezelés, szóval gyűjtögess. Vagy esetleg megnézheted, hogy az amstaffrescue honlapján van-e fent kiskutya, én a múltkor láttam, igaz az sárga/fehér volt. Kiskutya volt. Vagy Bullyrescue (azt hiszem így kell leírni). Mindkettő facebookon aktív.


Semmiképp se szaporítótól, mert nem biztos, hogy lesz valami baj vele, de elég sok idegrendszeri problémás kerül ki. Ami nem kölyökkorban fog előjönni.

2015. aug. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jelenleg egy kislány Cane Corsom van. Őt 170 ezerért hoztuk el. Szüleimtől kaptam ajándékba és szerencsére még egyszer sem volt beteg. Nagyon barátságos és mellé gondoltam, hogy legyen társa. Csak suli mellett nehéz lenne szerintem kèt kiskutya igazából.
2015. aug. 14. 10:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát iskola mellett nem lenne egyszerű két ilyen kaliberű kutyával, nem tudnál minőségi időt együtt tölteni mindkettőjükkel. Szerintem várj még ezzel, addig is tudsz gyűjtögetni.
2015. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!