Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám ételallergiás lett....

A kutyám ételallergiás lett. Mitől lehet ez? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Egyszer hoztam neki más kutyakaját, attól lett. Azonnal leálltunk, ahogy ezt észrevettük. Szteroidoztam, és addig jó volt. Vittem mindig állatorvoshoz. Utoljára, amikor vittem, akkor közölte velem, hogy rohad belülről mindene, és hogy el kell altatni. Belül elevenen rohad a kutya, és az egyik hallójárata is elrohadt, nem hall a fülére... Nem egyeztem bele az altatásba azt mondta, hogy van még egy kis remény. Nem magyarázta el, hogy ez a belső rohadás miért van... Valakinek valami tapasztalat? Segítség!

2015. aug. 15. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Vidd el másik orvoshoz is. Amúgy mi az, hogy rohad a kutya belülről? UH-n látta, vagy röntgenen? Főleg, ha altatásról szó, akkor mondja meg, hogy ez és ez a betegsége van, nagyon kicsi a felépülés esélye, aztán te eldöntöd, hogy mi fér bele.

Szóval kérd ki más véleményét is, aztán utána említsd meg neki, hogy mit mondott a másik orvos és ez szerinte mit jelenthet.

2015. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez így egy nagy katyvasz. Milyen ételallergiája van? Hogyan lett megállapítva? Olyan nincs, hogy rohad belülről a kutya. A rák lehet áttétes . A hallójárata minden előjel nélkül nem fog "elrohadni". Egy fülgyulladásnak már jelei vannak igen korán. Kezelés nélkül viszont el lehet jutni a mostani állapothoz.

Orvos egyébként nem mond olyant, hogy rohad belülről egy kutya. Miként állapította meg ezt a tényt? Ránézésre?

2015. aug. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem az én kutyám. Apukáméké, és nem tudok róla szinte semmit. Nekik ezt mondta, nem tudom, hogyan állapította meg, de biztos nem a levegőbe mondta. Egy nagyon megbízható orvosról beszélek... Rendben, elvisszük! Köszönöm! Ment a zöld pacsi.
2015. aug. 15. 14:26
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom! Mondom, hogy szteroidozták, és akkor jobb lett neki! Elrohadt a hallójárata, mert vakarta(ugye az az allergia jele) és gennyes lett, stb... Nem tudom, hogy hogy fajulhatott eddig, mert nem velük élek, és nem akartam kérdezősködni. Ezért kérdezem meg itt, hátha valaki tudja...!
2015. aug. 15. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:
És ezt az elrohadást a kutya zokszó nélkül, hangtalanul viseli?
2015. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!