Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámból ma reggel 8...

A kutyámból ma reggel 8 kullancsot szedtem ki, egynek beleszakadt a feje és egy kicsi is volt köztük remélem nem lárva. Ki akarom hívni a dolit de nem tudom mennyibe kerülhet? A kutya étvágytalan kedvtelen. és még a macskára sem haragszik

Figyelt kérdés
menyyibe kerül a kullancs elleni oltás kutyusnak?
2015. aug. 15. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem csak egy oltás a megoldás, ha fertőzött lett a kutya. Imizol mellé még adnak mást is általában. Azt sem tudni, a kihívott doki mennyiért megy ki házhoz.
2015. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
4-5 éve 10000-be került. Beadattuk a kutyánknak, de az a roh@dék meg rá két héttel elszökött, és vissza sem jött. Én akkor megfogadtam, hogy inkább haljon meg a kutya, de én többet egy forintot sem költök ezekre a hálátlan dögökre.
2015. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy Kiltix kullancs- és bolhanyakörv olcsóbb lett volna. 10-15.000 is lehet így.
2015. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget szerencsére annyi pénzem van de 40-50ezer ft nincs pl amit a neten láttam. Sajnálnám nagyon mert rendes kutyus és értelmes :/
2015. aug. 15. 16:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha egy kutya netán babéziás lesz, az nem azt jelenti, hogy mindegyik egyformán éli meg a betegséget. Van, amelyik az első imizol után tökéletesen rendbe jön. És a másik véglet a mindennapos infúzió, injekciók hada, és akár szövődmény is lehet.

Kívánom, hogy a kutyád gyorsan rendbe jöjjön!

2015. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 😊

Rendbe jött a kutyus

2015. szept. 12. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!