Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon a kutyám tudja hogy...

Vajon a kutyám tudja hogy terhes vagyok és lesz egy új jövevény?

Figyelt kérdés
6éves yorki szukám van. Neki is voltak kölykei egyszer. Kedves volt amúgy is. De most mintha figyelmesebb is lenne. Ha rámugrik nem megy a hasamra,mindig a nyomomba van figyel a mozdulatimra,ha megmozdulok ijedten ugrik és figyel,még a wc-re is elkisér. Vajon tudja? Vagy csak mert többet vagyok itthon? És mit fog szólni a kicsihez?
2010. márc. 9. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nemt udja de majd meglássa:P..és irigy is fog lenni ré hogy vele foglalkoztok
2010. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Lehet, hogy érzi. Édes lehet:) Szerintem nagyon fogja szeretni a kicsit, főleg ha őt sem hanyagoljátok:)

JÓ babavárást!

2010. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

láttam egyszer egy gorillás filmet a spektrumon vagy a NG-on, ott tudta a majom. egy biológus "beszélni" tanította jelekkel a majmokat. az egyik gorilla elveszítette a kölykét, majd kb. 3 évre rá a nőnek volt vetélése.

a nő nagyon maga alatt volt. valahogy elkezdtek beszélgetni a majommal. mutatta neki, hogy elveszítette a kisbabáját, erre a majom is elkezdett vele sírni, és átölelte.

2010. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kutyáknak mint minden állatnak vannak érzéseik.és biztos megérzi hogy állapotos vagy.az én kutyám is megérezte és nagyon szereti a gyerekeket!!!
2010. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem érzi.És a babára is nagyon fog majd vigyázni!:)
2010. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem is érzi. lehet azért van mindig a nyomodban, mert most többet vagy otthon, de attól függetlenül érezheti.

Okosak ezek a kis jószágok nagyon:)

2010. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is babát várok (34. hét). A kutyómnak sosem voltak kölykei, ivartalanítva van, és nem tudom biztosan, felfogja-e, hogy hamarosan kölyökember érkezik a házhoz.


De azt tudom, hogy jó a szaglása, és engem is rendszeresen megszagol a lábam között, ahogy a kutyákkal teszi. terhesség alatt pedig megváltoznak a hormonjaink. Szóval szerintem lehet, hogy tudja: "vemhes" vagyok. :-)

2010. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Akiteki ***** válasza:

Azt érzi, hogy valami megváltozott. Ha beteg vagy, azt is megérzik.

Minél előbb szoktasd hozzá a babához és imádni fogják egymást. Sok boldogságot kívánok a kicsihez. (Meg persze a kutyushoz is.)

2010. márc. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!